آخرین مهلت تکمیل ظرفیت کاردانی فنی‌وحرفه‌ای
۶۲۵۹۴۸
۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۱
۲۹۷۷ 
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام ۱۸۹۷ نفر در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کاردانی نظام جدید کدرشته‌های دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی خبر داد و گفت: داوطلبان تا ۹ آذر فرصت دارند در این دوره ثبت‌نام کنند.
خبرگزاری ایسنا: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام ۱۸۹۷ نفر در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کاردانی نظام جدید کدرشته‌های دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی خبر داد و گفت: داوطلبان تا ۹ آذر فرصت دارند در این دوره ثبت‌نام کنند.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: اطلاعیه سازمان سنجش درباره تکمیل ظرفیت پذیرش برخی از کدرشته‌های تحصیلی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی در آزمون کاردانی نظام جدید موسسات آموزش عالی سال ۹۶ شنبه، ۶ آبان بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر شد.

وی در ادامه افزود: علاقه‌مندان به تحصیل در این موسسات (اعم از اینکه در این آزمون ثبت نام کرده یا ثبت نام نکرده‌اند) می‌توانند برای ثبت نام در رشته تحصیلی متناسب با مدرک دیپلم خود در شاخه‌های فنی‌وحرفه‌ای یا کاردانش موسسات آموزش عالی پذیرنده با مراجعه به لینک جستجو و کد رشته مندرج که در ذیل اطلاعیه سازمان سنجش منتشر می‌شود، ضمن مشخص کردن رشته و موسسه مورد علاقه با مدارک لازم به آموزشکده و یا موسسه آموزش عالی رشته مورد تقاضا مراجعه کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: مدارک لازم برای ثبت نام در اطلاعیه سازمان سنجش درج شده است و متقاضیان تا روز پنجشنبه ۹ آذر ۹۶ می‌توانند برای ثبت نام به آموزشکده و یا موسسه آموزش عالی رشته مورد تقاضا مراجعه کنند.

دکتر توکلی خاطرنشان کرد: داوطلبان باید در زمان ثبت نام  مبلغ ۲۰۰ هزار ریال (۲۰ هزار تومان) هزینه ثبت‌نام را از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی سازمان سنجش پرداخت کنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج