گواردیولا: همه می توانند تیم ما را شکست دهند!
۶۲۶۶۲۶
۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۹
۴۹۵۹ 
پپ گواردیولا معتقد است تیمش علیرغم خستگی نمایش خوبی برابر آرسنال داشته است.
ورزش سه: پپ گواردیولا معتقد است تیمش علیرغم خستگی نمایش خوبی برابر آرسنال داشته است.
 
 با برتری 1-3 سیتی برابر آرسنال، صدرنشین مقتدرانه سیتیزن ها در این فصل لیگ برتر استمرار پیدا کرد.
 
گواردیولا گفت: "من می دانم که همه می توانند ما را شکست دهند. مهم نیست که در گذشته چه اتفاقی افتاده زیرا شما می توانید روزی لیگ قهرمانان را برنده شوید و روز بعد آن را از دست بدهید.
 
گواردیولا: همه می توانند تیم ما را شکست دهند!

تیم های دیگر می خواهند ما را شکست دهند و  این به خود ما بستگی دارد. این بسیار مهم است اگر ما می خواهیم بیشتر به پیروزی برسیم باید بجنگیم.
 
فصل گذشته در برابر مدعیان عنوان قهرمانی ما تنها دو بار توانستیم برنده شویم اما این فصل در ماه نوامبر، ما تا به حال سه بار پیروز شده ایم. اگر می خواهید عنوان قهرمانی را فتح کنید، باید چلسی، لیورپول، آرسنال و دیگر تیم های برتر را شکست دهید.
 
با توجه به اینکه ما در روز چهارشنبه بازی لیگ قهرمانان را بازی کردیم و آرسنال در تمام هفته به استراحت پرداخت، ما نمایش قدرتمندانه ای داشتیم.
 
گواردیولا: همه می توانند تیم ما را شکست دهند!

ما در نهایت پیروز شدیم و لیاقت آن را نیز داشتیم. آرزوی من در حال حاضر این است که بازیکنان سیتی سالم از بازی های ملی باز گردند. من نمی توانم شرایط را کنترل کنم اما این بازی ها دوستانه است بنابراین بازیکنان ما باید عاقلانه عمل کنند.
 
امروز ما نمایش خوبی داشتیم و بازیکنانم دوباره عملکرد فوق العاده ای ارائه دادند. حالا باید منتظر نتیجه چلسی و یونایتد باشیم."
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج