قلی‌زاده: لژیونرهای خوبی در پست من حضور دارند
۶۲۶۶۳۷
۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۴
۵۷۸۰ 
علی قلی زاده مهاجم تیم فوتبال سایپا علت خط خوردگی اش را تعدد بازیکنان خوب و لژیونرها در پست خودش می داند.
ورزش سه: علی قلی زاده مهاجم تیم فوتبال سایپا علت خط خوردگی اش را تعدد بازیکنان خوب و لژیونرها در پست خودش می داند.

قلی زاده در خصوص دعوت به تیم ملی وعلت خط خوردنش می گوید: پس از کار تیمی و مرور شکل تیمی مدنظر آقای کی روش، فوتبال درون تیمی گذاشته شد و در آن بازی بازیکنان اصلی انتخاب شدند و لیست نهایی شان را اعلام کردند که خب نظر سرمربی تیم ملی این بود که من به آن احترام می گذارم و امیدوارم باز هم به این اردو دعوت شوم و نظر ایشان را برای لیست نهایی جلب کنم.

او در ادامه گفت: محمد حسین از ناحیه زانو و دانیال دنده هایش آسیب دید به آن خاطر از لیست تیم ملی خارج شدند اما شرایط من با آنها فرق داشت و کار من برای ماندن در لیست تیم ملی سخت است چون در پستم لژیونرهای خوبی حضور دارند که نظر آقای کی روش آنها مساعد است. علت خط خوردن محمدرضا اخباری را هم باید از مربی گلرها بپرسید و نمی دانم چرا او خط خورده است.

وی در پاسخ به سوالی که فکر نمی کند نتیجه بازی پرسپولیس در خط خوردن سایپایی ها تاثیرگذار بوده است هم می گوید: نمی دانم یکی از دلایلش این بوده یا نه، اما درباره بازی با پرسپولیس باید بگویم که ما خیلی از نفرات اصلی مان را در این دیدار نداشتیم واین نمی تواند دلیلی برای خط خوردن بازیکنان سایپا باشد.

مهاجم سایپا در مورد حضور ترابی در لیست تیم ملی باوجود مصدومیت گفت: او در تمرینات، تمرین اختصاصی انجام می داد و فکر می کنم مصدومیتش برطرف شده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج