امثال صفایی فراهانی و دادکان به درد پرسپولیس می‌خورند
۶۲۶۹۸۳
۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲
۸۷۸۱ 
سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مدیر بعدی پرسپولیس باید کاری کند که این تیم به سمت خصوصی سازی برود.
خبرگزاری مهر: ناصر ابراهیمی درباره استعفای علی اکبر طاهری از پست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس گفت: او خسته شده بود! مثل تمام مدیران قبلی که برخی از آنها کارآمدی لازم را هم داشتند نتوانست در مقابل حجم زیاد بدهی ها دوام بیاورد. مگر می شود تیمی که بالای ۱۰۰ میلیارد تومان بدهی دارد با پانسمان های دو سه میلیارد تومانی ترمیم پیدا کند؟

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در ادامه اظهار داشت: آقای طاهری را خودشان آوردند و مشخص نشد با کدام سیستم وارد باشگاه شد. اما در آن برهه زمانی از او حمایت کردند. او هم توانست با سرمربی و بازیکنان خوبی  که داشت نتایج درخشان در لیگ بگیرد. اما مشکل اینجاست که نتوانست با نابسامانی هایی که از قبل باقی مانده بود کنار بیاید.

سرمربی اسبق پرسپولیس درباره عملکرد طاهری افزود: نباید دسترنج های او را نادیده گرفت. زحمات زیادی برای باشگاه پرسپولیس کشید. برای هواداران هم خیلی مهم بود که این تیم به قهرمانی برسد. اما بهتر بود در خصوص برخی مسائل ریز و درشت شفاف سازی صورت می گرفت تا هواداران در جریان امور قرار می گرفتند.

ابراهیمی درباره اینکه اگر جدایی طاهری قطعی شود چه گزینه ای را برای جانشینی اش بهتر می بیند تصریح کرد: فردی باید بیاید که پرسپولیس را به سمت خصوصی شدن سوق بدهد. اگر گزینه ای که نفوذ کافی در بین مدیران بلند پایه را نداشته باشد نخواهد توانست از مشکلات این باشگاه کم کند.

وی در پایان اظهار داشت: گزینه هایی مثل دادکان و صفایی فراهانی می توانند بهترین ها برای مدیریت در ورزش باشند. همین شخص دادکان باعث شد تا پرسپولیس و استقلال صاحب ساختمان شوند. اگر او را کمک کنند و دستش را خالی نگذارند می‌تواند بهترین نتایج را بگیرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج