کار سخت بانک سرمایه برای حفظ صدرنشینی
۶۲۶۹۹۱
۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۹
۳۷۴۴ 
در مهم‌ترین دیدارهای هفته‌ ششم لیگ برتر والیبال بانک سرمایه مهمان شهرداری ارومیه است و پیکان تهران میزبان شمس است.
ایسنا: هفته‌ ششم لیگ برتر والیبال به دلیل تقارن با اربعین حسینی، فردا سه‌شنبه با برگزاری شش دیدار در شهرهای تهران، کاشان، ارومیه، و ساری پیگیری می‌شود.

در نخستین دیدار هفته‌ ششم تیم والیبال پیکان تهران از ساعت 15 در خانه والیبال میزبان شمس تهران است. شاگردان پیمان اکبری که به تازگی روی نوار برد قرار گرفته‌اند شاید روی کاغذ کار سختی برابر تیم جوان شمس داشته باشند، اما شاگردان جوان محمد وکیلی در طول فصل نشان داده‌اند که مقابل هیچ تیمی کم نمی آورند و با تمام توان بازی می‌کنند چنانچه که در هفته‌ گذشته در ورامین برابر شهرداری این شهر به برتری سه بر دو دست یافتند. پیکان و شمس هر دو با دو برد و سه باخت شش امتیازی هستند و هر کدام از تیم‌ها در صورت کسب سه امتیاز می‌تواند خود را به جمع مدعیان ‌اضافه کند.

همچنین سه شنبه از ساعت 16 دو دیدار برگزار می‌شود. در سالن پیامبر اعظم (ص) شهر آمل تیم کاله میزبان خاتم اردکان است. در این دیدار که بین تیم‌های چهارم و هفتم جدول برگزار می‌شود کاله به دلیل برد نسبتا راحت در هفته‌ گذشته در خانه رعد پدافند با روحیه مضاعفی در برابر تماشاگران خودی به مصاف خاتم می‌رود تا در صورت کسب پیروزی می‌تواند بالاتر از حریف در پایان هفته‌ در جدول بایستد. شاگردان میرحسینی در تیم خاتم هم که هفته‌ گذشته در خانه مغلوب شهرداری ارومیه شدند امیدوارند با برد در برابر کاله باز هم بر نوار برد قرار گیرند. خاتم با سه دبر و دو باخت هشت امتیازی است و در رتبه چهارم قرار دارد و کاله با دو برد و دو باخت و یک بازی کمتر، شش امتیازی است.

در کاشان تیم قعر جدولی  و بدون امتیاز رعد پدافند در سالن هفت مهر  میزبان شهرداری تبریز بدون شکست است. شهرداری که در این فصل توفانی عمل کرده به همراه بانک سرمایه تنها تیم‌های بدون شکست لیگ هستند و می‌تواند امیدوار باشد تا با کسب سه امتیاز برابر رعد و نیز لغزش بانک سرمایه در برابر شهرداری ارومیه خود را در صدر جدول در پایان هفته‌ ششم ببیند.

شهرداری تبریز با پنج برد و 13 امتیاز در رده دوم ایستاده است و رعد هم با پنج شکست از پنج بازی و بدون امتیاز قعرنشین بلامنازع لیگ است.

دو بازی نیز به طور همزمان از ساعت 17:30 آغاز می‌شود که در نخستین دیدار سایپا در خانه والیبال میزبان هاوش گنبد است.

هر دو تیم در هفته‌ پنجم برابر حریفانشان بازنده شدند و در صدد هستند تا با پیروزی دوباره به جمع هشت تیم برتر بازگردند. سایپا در طول برگزاری لیگ با افت و خیزهای زیادی روبرو بوده است هر چند نباید باخت هفته‌ گذشته برابر بانک سرمایه را به حساب بازی بد آنها گذاشت. در سوی مقابل هاوش هم که پس از پیروزی در هفته‌ نخست دیگر طعم پیروزی را نچشیده است امیدوار است تا با استفاده از فرصت‌ها بتواند از تیم نه چندان هماهنگ سایپا امتیاز بگیرد.

سایپا با دو برد و سه باخت با شش امتیاز در رده نهم قرار دارد و هاوش با یک برد و سه باخت و یک بازی کمتر با سه امتیاز در رده یازدهم قرار دارد.

در مهم‌ترین و حساس‌ترین دیدار هفته‌ تیم‌های رده اول و سوم جدول رده‌بندی به مصاف هم می‌روند. در این دیدار زیبا  تیم متحول شده شهرداری ارومیه در سالن غدیر میزبان بانک سرمایه، مدافع عنوان قهرمانی است. بانکی‌ها تا به این جای فصل حتی یک امتیاز هم به حریفان نداده‌اند و با پنج برد و 15 امتیاز به تنهایی در صدر ایستاده‌اند. شاگردان کارخانه در هفته‌ گذشته سایپا را سه بر یک بردند تا با روحیه به مصاف ارومیه بروند. در سوی مقابل شاگردان ساسان خداپرست که پس از دو باخت در دو هفته‌ نخست در سه هفته‌ بعدی با پیروزی‌های متوالی 9 امتیاز را کسب کرده‌اند و کار کردند تا دوباره هواداران پرشور این شهر با والیبال آشتی کنند. شهرداری ارومیه با پیروزی بر بانک سرمایه می‌تواند علاوه بر شکست نوار پیروزی‌های حریف و نزدیک کردن خود به صدر کار می‌کند که هم نام تبریزی‌اش جای بانک سرمایه را در صدر بگیرد.

شهرداری ارومیه با سه برد و دو باخت 9 امتیازی است و بانک سرمایه با پنج برد و 15 امتیاز دارد. در آخرین دیدار هفته‌ نیز از ساعت 18 سارویه ساری در سالن رسول حسینی میزبان شهرداری ورامین است.

این دیدار با توجه به جایگاه دو تیم در رده‌های پنجم و ششم جدول حساسیت‌های خاص خودش را دارد. شاگردان تقی زاده که در هفته‌ گذشته در خانه با باخت برابر هواداران خودی دچار شوک بزرگی شدند، می‌خواهند با پیروزی در خانه حریف دوباره به رده‌های بالای جدول نزدیک شوند.

سارویه هم با کسب سه امتیاز می‌تواند تا رده چهارم سوم خودش را بالا بکشد. شهرداری ارومیه با دو برد و دو سه باخت هشت امتیازی است و در رده پنجم قرار دارد و سارویه با همین تعداد برد و باخت و هفت امتیاز در رتبه ششم قرار دارد.

برنامه کامل دیدارهای هفته‌ ششم لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:

پیکان تهران – شمس تهران (ساعت 15، خانه والیبال)

کاله مازندران -‌ خاتم اردکان (ساعت 16، سالن پیامبر اعظم)

رعد پدافند کاشان – شهرداری تبریز (ساعت 16، سالن هفت مهر)

سایپا تهران – هاوش گنبد (ساعت 17:30 ، خانه والیبال)

شهرداری ارومیه – بانک سرمایه (ساعت 17:30 ، سالن غدیر)

سارویه ساری – شهرداری ورامین (ساعت 18، سالن رسول حسینی)
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج