آغاز فعالیت مجدد «کارخانه قند ورامین»
۶۲۶۹۹۵
۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۵
۶۷۶۴ 
نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا گفت: فکر می‌کنم «کارخانه قند ورامین» تا پایان آبان ماه فعالیت مجدداً خود را آغاز کند. لذا در این رابطه همه موافقت ها و همراهی‌ها اخذ شده است و مقرر شده ماهیانه 20 هزار تن شکر خام درا ختیار این کارخانه قرار بگیرد و مجدداً این کارخانه فعالیت خود را شروع کند.
خبرگزاری میزان: سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا با اشاره به مشکلات کارگران کارخانه قند ورامین گفت: بنده بار‌ها در مورد کارخانه قند ورامین هم از تریبون مجلس و هم به صورت مکتوب به دولت اعتراض داشته‌ام که متأسفانه به دلیل بی توجهی مدیران این کارخانه در دولت دوازدهم تعطیل شد.

وی با اشاره با اعتراض‌های مسئولین شهرستان نسبت به تعطیلی این کارخانه تأکید کرد: این اعتراض‌ها باعث شد تا مجدداً روند آغاز به کار کارخانه قند ورامین در دستور کار دولت قرار بگیرد و همچنین در این رابطه مذاکراتی با وزرای «جهاد کشاورزی» و «صنعت، معدن و تجارت» صورت گرفت.

نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا تصریح کرد: فکر می‌کنم این کارخانه تا پایان آبان ماه فعالیت مجدداً خود را آغاز کند؛ لذا در این رابطه همه موافقت‌ها و همراهی‌ها اخذ شده است و مقرر شده ماهیانه ۲۰ هزار تن شکر خام درا ختیار این کارخانه قرار بگیرد و مجدداً این کارخانه فعالیت خود را شروع کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه کارخانه قند ورامین تنها به دلیل عدم همکاری مدیران دولتی تعطیل شد، اظهار داشت: در حال حاضر دولت در این زمینه موافقت کرده تا شکر خام به این کارخانه تعلق گیرد.

نقوی حسینی با بیان اینکه کارخانه قند ورامین ۴۰۰ کارگر دارد، در پایان گفت: تقریبا تمام این نیرو‌ها مجدداً با شروع فعالیت این کارخانه به کارگیری خواهند شد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج