قهرمانی تیم دانشگاه آزاد در لیگ تکواندو
۶۲۷۲۰۰
۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۸
۴۸۹۲ 
تیم تکواندوی دانشگاه آزاد اسلامی با غلبه بر تیم کلینیک بهبد کرج مقام قهرمانی نخستین دوره‌ی لیگ تکواندو به روش جام جهانی را به خود اختصاص داد.
ایسنا: نخستین دوره‌ لیگ تکواندوی ایران به روش جام جهانی، با قهرمانی تیم دانشگاه آزاد به پایان رسید. رقابت‌های مرحله نیمه‌نهایی و فینال این دوره از مسابقه‌های لیگ تکواندو، از ساعت ۱۸:۰۰ امروز(دوشنبه، ۱۵ آبان) به میزبانی فدراسیون تکواندوی ایران آغاز شد و ساعت ۲۰:۰۰ به پایان رسید.

رقابت‌های امروز لیگ تکواندو (مرحله‌ی نیمه‌نهایی و نهایی) بین چهار تیم شهرداری ورامین، کلینیک بهبد کرج، پاس قوامین و دانشگاه آزاد اسلامی پیگیری شد.

در مرحله‌ نیمه‌نهایی تیم کلینیک بهبد کرج با نتیجه ۵۹ بر ۳۲ تیم شهرداری ورامین را از پیش رو برداشت و راهی فینال شد. همچنین در بازی دوم این مرحله تیم دانشگاه آزاد اسلامی با نتیجه ۳۵ بر ۲۶ تیم پاس قوامین را شکست داد تا به عنوان تیم دوم راهی مرحله فینال این رقابت‌ها شود.

با نتایج به دست آمده در مرحله نیمه‌نهایی، دو تیم شهرداری ورامین و پاس قوامین با شکست برابر حریفان خود به مرحله رده‌بندی راه یافتند تا برای کسب جایگاه سومی در مقابل هم مسابقه دهند. در پایان این دیدار تیم پاس قوامین با حساب ۶۵ بر ۵۳ حریف خود را از پیش رو برداشت و در جایگاه سوم این رقابت‌ها قرار گرفت.

اما در آخرین بازی این دوره از رقابت‌ها و در مرحله‌ی فینال دو تیم کلینیک بهبد کرج و دانشگاه آزاد اسلامی به مصاف هم رفتند که دانشگاه آزاد با نتیجه ۵۳ بر ۲۹ حریف خود را شکست داد. بدین ترتیب شاگردان سید نعمت‌الله خلیفه عنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌های لیگ تکواندو را به خود اختصاص دادند و تیم کلینیک بهبد کرج به عنوان تیم دوم(نایب قهرمان) معرفی شد.

طبق تصمیم فدراسیون تکواندو قرار است، تیم نخست این رقابت‌ها به عنوان نماینده‌ ایران در بیست و یکمین دوره‌ رقابت‌های جام جهانی حاضر شود. با این نتیجه تیم دانشگاه آزاد اسلامی با کسب عنوان قهرمانی برای شرکت در این رقابت‌ها راهی ساحل‌عاج می‌شود.

جدول رده‌بندی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

۱) دانشگاه آزاد
۲) کلینیک بهبد کرج
۳) پاس قوامین
۴) شهرداری ورامین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج