ایده‌های کوچک برای ایجاد تغییرات بزرگ در دکوراسیون منزل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
کلاسینو_1
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_1
دکتر نداف کرمانی 3
کلاسینو_3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
زمردی_داخلی4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
دکتر نداف کرمانی 2
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
زمردی_داخلی2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۲۷۴۶۹
۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۱
۱۹۰۴۲
گاهی اوقات با اعمال تغییراتی کوچک می توان تفاوت های زیادی در دکوراسیون داخلی ایجاد کرد و به این ترتیب به سادگی به هدف مورد نظر رسید. این ایده های کوچک که به تغییرات مهمی منجر می شوند را در ادامه مطرح خواهیم کرد.
برترین ها - ترجمه از پلاد ناصری: گاهی اوقات دکوراسیون داخلی منزل، محیط کار یا هر جایی که با آن سر و کار دارید، به تغییراتی نیاز پیدا می کند. ممکن است به مرور زمان ظاهر دکوراسیون، قدیمی به نظر برسد، یا سلیقه شما دست خوش تغییراتی شود، و یا عوض کردن دکوراسیون و چیدمان وسایل را بهانه ای برای تازه کردن روحیه خود و کسب انرژی و انگیزه بیشتر از محیط بدانید. با تمام این اوصاف، کنار آمدن با هزینه هایی که به دلیل تغییر دکوراسیون متحمل می شوید هم چندان راحت نخواهد بود.
 
 ایده های کوچکی که باعث تغییرات بزرگ در دکوراسیون می شوند
 
اما گاهی اوقات با اعمال تغییراتی کوچک می توان تفاوت های زیادی در دکوراسیون داخلی ایجاد کرد و به این ترتیب به سادگی به هدف مورد نظر رسید. این ایده های کوچک که به تغییرات مهمی منجر می شوند را در ادامه مطرح خواهیم کرد.
 
دیواری خاص و منحصر بفرد بسازید

برای اینکه بتوانید ظاهر اتاق را به شکلی چشمگیر تغییر دهید، می توانید با صرف کمترین هزینه یکی از دیوارهای اصلی اتاق را با رنگ و طرحی منحصربفرد و جذاب تغییر دهید. نقوش خاص با رنگ های بارز و جذاب می توانند چشم ها را به سمت خود بچرخانند و فضای محیط را به کلی متمایز کنند. هر کدام از دیوارهای اتاق می توانند برای این منظور مورد استفاده قرار گیرند و نقطه کانونی را در جهتی که قرار گرفته اند تغییر دهند.
 
در اتاق نشیمن می توانید دیواری که نور بیشتری روی آن می تابد را انتخاب کنید و با یک کاغذ دیواری خوش طرح و زیبا بپوشانید یا رنگ آمیزی نمایید. همچنین در اتاق خواب، دیواری که درست بالای تخت خواب قرار دارد، برای این منظور ایده آل خواهد بود. در مجموع رنگ هایی که می توانید انتخاب کنید به سلیقه خودتان بستگی دارد. اما رنگ های خنثی و تیره مانند سیاه یا قهوه ای شکلاتی گزینه های خوبی برای ایجاد تغییر در دکوراسیون اتاق هستند.
 
 ایده های کوچکی که باعث تغییرات بزرگ در دکوراسیون می شوند
 


از وسایل با جنس های مختلف استفاده کنید

یکی از بهترین ایده هایی که برای تغییر دکوراسیونی ساده می توان ارائه کرد، استفاده از وسایلی با جنس های مختلف همچون، چوبی، فلزی، حصیری، پارچه ای و ... است. به این ترتیب تنوع قابل قبولی در فضای اتاق ایجاد می شود و با جابجایی همین وسایل می توان ظاهر متفاوتی به دکوراسیون داخلی داد. البته این تغییرات فقط شامل متریال به کار رفته در ساخت وسایل نمی شود و می توان حتی با تغییر پارچه مبل ها، عوض کردن روکش کوسن ها، تعویض پتوهای اتاق خواب، تغییر پرده ها و ... هم به هدف مورد نظر رسید. مطمئنا این تغییرات را می توان به صورت تدریجی و با صرف هزینه بسیار کمی ایجاد کرد و در آخر اثرات بزرگ آن را در دکوراسیون فضای خانه مشاهده نمود.
 
 ایده های کوچکی که باعث تغییرات بزرگ در دکوراسیون می شوند
 


در به کار گیری چراغ ها و منابع نور تجدید نظر کنید

در هر گوشه اتاق به منابع نورانی نیاز خواهید داشت. پس فقط به نور سقفی بسنده نکنید و از چراغ های دیواری و آباژورها هم استفاده نمایید. به این ترتیب تامین نور اتاق فقط در یک نقطه متمرکز نخواهد شد و نور در سرتاسر اتاق پراکنده می گردد. چهار نوع منبع نوری متفاوت می تواند در دکوراسیون اتاق نقش داشته باشد:

نور طبیعی: شامل هر نوری است که از خارج خانه و از طریق درها و پنجره ها وارد اتاق می شود.

نور محیطی: عبارت است از منابع نورانی که کل فضای اتاق را به طور یکنواخت روشن می سازند و اغلب شامل چراغ هایی هستند که از بالا تابیده می شوند و روی سقف اتاق نصب شده اند.

نور متمرکز: از طریق منابع نورانی تامین می شود که به یک بخش مشخصی از اتاق تابانده می شوند.

نور کاری: شامل چراغ هایی هستند که به منظور انجام کار مشخصی روشن شده اند. نور چراغ های مطالعه رومیزی از این دست منابع نورانی محسوب می گردند.

در حالت کلی نور اتاق ها شامل ترکیبی از این منابع نورانی می باشند و بهتر است از تمام آنها در محیط خانه استفاده کنیم. یک بار تمام چراغ ها و منابع نوری که در اتاق مورد استفاده قرار می گیرند را مرور کنید و اگر فکر می کنید در بخشی از اتاق هایتان، یکی از این منابع نورانی می تواند اضافه شود و فضا را روشن تر کند، حتما این کار را انجام دهید و تفاوت های بزرگی که ایجاد می گردد را با چشم خودتان ببینید.
 
 ایده های کوچکی که باعث تغییرات بزرگ در دکوراسیون می شوند
 


چیدمان وسایل منزل را تغییر دهید

میزهای پذیرایی و غذاخوری، قفسه های موجود در اتاق و مبلمان و صندلی ها را جابجا کنید. سعی کنید آنها را به گونه ای در کنار یکدیگر بچینید که بهترین نتیجه را در بر داشته باشد. برای تغییر دکوراسیون خانه، لازم نیست حتما تمام وسایل را دوباره خریداری کنید. کافی است به همان چیزهایی را که در خانه دارید، اکتفا کنید و به گونه ای دیگر به آنها بنگرید. بنابراین باید به این موضوع فکر کنید که تمام وسایل را جور دیگری در کنار یکدیگر بچینید.
 
همه چیز به نحوه نمایش این وسایل و چگونگی قرارگیری آنها در اتاق بستگی دارد. تمام اجزای دکوراسیون اتاق را با توجه به اندازه آنها، رنگشان و کاربردشان جابجا کنید و احتمالات جدیدی که برایتان ایجاد می شود را در نظر بگیرید. دیدن نمونه هایی از طراحی داخلی منزل و مطالعه موقعیت های مختلفی که برای دکوراسیون اتاق ها پیش رو خواهید داشت، می تواند ایده های جدیدی برایتان خلق کند.

فرقی نمی کند که چه سلیقه ای داشته باشید و روحیات شخصی خودتان را در چه راستایی هدایت کنید، به هرحال گاهی لازم است که در روند جاری خودتان تغییراتی به وجود آورید. پس برای تغییر دکوراسیون هم منتظر هیچ اتفاقی نباشید. سعی کنید با صرف کمترین هزینه و با پول کافی، کل فضای اتاق را متحول نمایید.
 
همیشه این جمله معروف را به یاد داشته باشید که: گاهی تغییرات کوچک، تفاوت های بزرگی می سازند. این موضوع حتی برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل هم صادق است. پس دفعه بعدی که به فکر تغییر دکوراسیون اتاق ها افتادید، با در نظر گرفتن نکات مهمی که در اینجا ارائه شد، به دنبال همین تغییرات کوچک و کم هزینه باشید تا تاثیرات بزرگ آن را به طور عملی تجربه نمایید.
 
ایده های کوچکی که باعث تغییرات بزرگ در دکوراسیون می شوند 
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1396/08/30
دکورا قشنگن ولی من عاشق چیدمان و طراحای سلطنتیه ایرانی هستم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
انجمن پرستاری ایران_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
انجمن پرستاری ایران_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
دکتر نائبی_4
انجمن پرستاری ایران_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
سوییچ ایران_2
انجمن پرستاری ایران_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شاخه نبات_ فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
زمردی_فوتر اصلی
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر