دوربین آیفون ۲۰۱۸ سنسور تشخیص صورت ندارد!
۶۲۷۴۷۵
۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
۳۶۱۱ 
در چند وقت اخیر شایعه شده که اپل قصد دارد سنسور تشخیص صورت را روی دوربین پشت آیفون سال ۲۰۱۸ هم قرار دهد؛ اما مینگ-چی کو از تحلیگران محصولات اپل به این موضوع اشاره کرده که چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: از ویژگی‌های جدید آیفون X یا آیفون ۱۰ می‌توانیم به سنسور تشخیص صورت اشاره کنیم. این سنسور که جایگزین سنسور تشخیص اثر انگشت شده، در کنار دوربین جلو قرار گرفته و باعث می‌شود که کاربران با قرار دادن گوشی جلوی صورت‌شان، قفل گوشی را بازر کنند.
 
 همه چیز درباره فرمت جدید عکس آیفون در iOS 11دوربین پشت آیفون ۲۰۱۸ سنسور تشخیص صورت ندارد

در چند وقت اخیر شایعه شده که اپل قصد دارد سنسور تشخیص صورت را روی دوربین پشت آیفون سال ۲۰۱۸ هم قرار دهد؛ اما مینگ-چی کو از تحلیگران محصولات اپل به این موضوع اشاره کرده که چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد. او دلیل این کار را وجود مشکلات متفاوت در خط تولید این سنسور اعلام کرده است. وجود مشکلات در روند تولید سنسور تشخیص صورت باعث شده که در تولید آیفون X مشکل به وجود بیاید و این گوشی با تاخیر به دست مشتریان برسد.

مینگ-چی کو به این موضوع اشاره کرده که استفاده از سنسور تشخیص صورت می‌تواند پتانسیل گوشی جدید اپل در زمینه پردازش مضامین واقعیت افزوده را افزایش دهد؛ اما به نظر نمی‌رسد که اپل بتواند مشکل تولید این سنسور را به سرعت برطرف کند. قرار دادن یک سنسور دیگر روی گوشی جدید اپل می‌تواند چالش‌های ساخت این محصول را بیشتر کند. به هر حال اپل نیاز دارد به ثبات در زمینه عرضه این گوشی‌ها دست پیدا کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج