شایعه تکراری؛ لاتزیو، سردار آزمون را می‌خواهد
۶۲۷۶۳۲
۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۲
۴۷۳۰ 
یک رسانه ایتالیایی از اقدام دوباره لاتزیو برای به خدمت گیری سردار آزمون نوشته است.
خبرآنلاین: در تابستان گذشته موضوعی مطرح شد که همه فکر کردند سردار در انتقالی بزرگ راهی لاتزیو تیم مطرح و با سابقه ایتالیایی می شود اما این انتفاق هرگز رخ نداد.

چند سالی است که رسانه ها می گویند که تیم های بزرگ اروپایی خواهان سردار آزمون هستند.اما این شایعات از بعد از جام ملت های آسیا در سال 2015 آغاز شد، زمانی که سردار در ترکیب ایران می درخشید و در این رقابت ها خوب گلزنی می کرد. پس از این درخشش ها و در اواسط جام ملت های آسیا بود که بعضی رسانه ها خبر از پیشنهادهای بارسلونا ،میلان و آرسنال و... برای به خدمت گیری سردار آزمون دادند.اما این اتفاق که سردار به یکی از این تیم های بزرگ برود رخ نداد.

پس از چند سال دوباره سردار آزمون در فصل گذشته توانست در ترکیب تیم روستوف روسیه بدرخشد و توجه همگان را به خود جلب کند. او حتی در لیگ قهرمانان اروپا جلوی تیم هایی بزرگ مانند اتلتیکو مادرید و بایرن مونیخ توانست گلزنی کند.

بعد از اینکه هیچکدام از انتقالات بزرگی که صحبتش بود رخ نداد حالا دوباره سرو کله تیم های بزرگ برای به خدمت گیری این مهاجم 22 ساله ایرانی پیدا شده است.

در تابستان گذشته بود که شایعه ای مبنی بر اینکه تیم لاتزیو ایتالیا می خواهد برای به خدمت گیری آزمون اقدام کند مطرح شد. این شایعه تا حدی پیش رفت که بعضی از رسانه های ایتالیایی به آن پرداختند و نوشتند که تیم لاتزیو حاضر است برای آزمون تا 18 میلیون یورو هزینه کند.اما باز هم این اتفاق میسر نشد و خود آزمون هم اعلام کرد که به هیچ وجه پیشنهادی از لاتزیو نداشته و قصد ماندن در لیگ روسیه را دارد.

در حال حاضر و بعد از گذشتن چند ماه از نقل و انتقالات تابستانی بار دیگر یک رسانه ایتالیایی اعلام کرده که لاتزیو دست بردار نیست و هر طور شده می خواهد تا سردار را در پنجره نقل و انتقالات زمستانی جذب کند.

با توجه به شایعات زیادی که درباره انتقال سردار آزمون به تیم های بزرگ مطرح شده، حالا نباید انتظار داشت که کسی شایعه جدید انتقال او به لاتزیو را جدی بگیرد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج