حریق در ساختمان 4 طبقه در کارون
۶۲۷۷۲۵
۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۱
۱۴۴۸۴ 
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی در پارکینگ یک ساختمان چهار طبقه و مصدومیت هشت نفر در اثر این حادثه خبر داد.
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی در پارکینگ یک ساختمان چهار طبقه و مصدومیت هشت نفر در اثر این حادثه خبر داد.

جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در خیابان کارون اظهار کرد: ساعت ۱۵:۰۶ امروز این آتش سوزی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و بلافاصله سه ایستگاه به محل اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در مورد محل آتش سوزی گفت: حادثه در طبقه منهای یک، یک ساختمان چهار طبقه رخ داد و در این طبقه که پارکینگ بود یک دستگاه خودروی پراید، دو دستگاه موتورسیکلت و دو دستگاه دوچرخه دچار حریق شدند. آتش کاملا شعله ور بود و به لوازم مستعملی که در پارکینگ بود نیز سرایت کرد و در حال گسترش به طبقات بالایی بود. همچنین دود بسیار زیادی وارد این طبقات شده بود.

ملکی در ادامه افزود: اطلاعات اولیه حاکی از این بود که تعدادی از ساکنان در وضعیت ناایمن به وجود آمده در طبقه‌های بالایی محبوس شده بودند بنابراین بخشی از نیروهای آتش نشانی به پارکینگ رفتند و مشغول اطفای حریق شدند و گروهی نیز با دستگاه‌های تنفسی به طبقات بالایی رفتند.

وی با اشاره به اینکه هشت نفر در این حادثه دچار مصدومیت شدند، گفت: در بین مصدومان سه کودک هم بود و تمام آنها دچار دودگرفتگی شده بودند که پس از خارج کردن از ساختمان تحویل عوامل اورژانس شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در ادامه افزود: آتش توسط نیروهای آتش نشانی خاموش شد و دود موجود در ساختمان با دستگاه‌های مخصوص تخلیه خارج شد و در نهایت محل، تحویل کارشناسان و عوامل شهرداری شد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج