معرفی مقصران واژگونی اتوبوس در محور سوادکوه
۶۲۷۷۶۱
۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۱
۷۶۰۵ 
پلیس راه مازندران راننده ، مالک اتوبوس و مدیر مرکز معاینه فنی را مقصران سه گانه در واژگونی اتوبوس محور سواد کوه معرفی کرد.
خبرگزاری ایسنا: پلیس راه مازندران راننده ، مالک اتوبوس و مدیر مرکز معاینه فنی را مقصران سه گانه در واژگونی اتوبوس محور سواد کوه معرفی کرد.

یک دستگاه اتوبوس مسیر تهران - گنبد شامگاه یکشنبه در محور سوادکوه درمنطقه ' دو گل ' و تونل دوم به دره سقوط کرد که در نتیتجه آن 13 نفر از سرنشینان آن کشته و 25 نفر نیز زخمی شدند.

رئیس پلیس راه مازندران سه شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این که مقصران ، سه نفر شناخته شده‌اند که هر سه سهم مساوی در بروز این حادثه تلخ دارند ، توضیح داد : مقصر اول ، راننده اتوبوس است که وسیله نقلیه عمومی را با وجود نقص فنی به دلیل بی مبالاتی به حرکت در آورد.

سرهنگ قدمی گفت : مقصر دوم مالک اتوبوس است که از قطعات غیرفابریک در تعمیر سیستم ترمز اتوبوس استفاده شده و نظارتی بر تعمیر وسیله نقلیه نداشته است .

او افزود : مقصر سوم هم مدیر مرکز معاینه فنی است که نظارت دقیق بر روند سلامت سنجی خودروی عمومی نداشت و بدون این که سلامت دقیق سیستم ترمز احراز کند ، گواهی معاینه فنی صادر کرده است.

رئیس پلیس مازندران گفت که با تشکیل تیم کارشناسی فنی و با به کار گیری یک نفر مکانیک خبره از شرکت ' ولوو ' مشخص شد که اتوبوس با قطعات غیر اصلی تعمیر شده و قطعه به کار رفته در آن مربوط به خودروهای باری بوده است.

وی افزود : با بررسی ها مشخص شده است که 2 هفته پیش این خودرو معاینه فنی دریافت کرد در حالی که دچار اشکال اساسی بود.

قدمی گفت : امروز کروکی تصادف و گزارش‌های کارشناسی تهیه و برای دادگاه ارسال شده است .

وی هشدار داد : پلیس بدون تعارف و بر اساس قواعد تمام موارد را در این گزارش ذکر کرده است.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:23 - 1396/08/16
همیشه اینطور بوده یک یا دو تا مقصر پیدا میکنند بعد پایان داستان !!! آقایان اصل مشکل را درست کنید کل بازار شده لوازم یدکی تقلبی مکاتیک های خبره هم نمیتوانند اصل یا تقلیی بودنش را تشخیص دهند
Iran, Islamic Republic of
23:03 - 1396/08/16
واللو دلمون میخواد جنس اصلی بذاریم ولی کو؟؟؟!!
جنس چینی و بنجال بازار رو برا خودش کرده
Iran, Islamic Republic of
00:26 - 1396/08/17
بتظرم مقصزاول محموداحمدی نژاداست که از زمان او این اتوبوس درحال حرکت است...
مقصردوم بازم محموداحمدی تژاداست که اجازه داده این راننده درزمان اوگواهینامه گرفته واجازه داده رانندگی کنه...
مقصرسوم همون محموداحمدی نژاده که مراکز معاینه در دولت اوراه افتادن واجاز دادن این اتوبوس باوجودنقص فنی درجاده هاحرکت کنه...
مقصرآخرمسافرانی هستن که باوجوداعلام اینکه هرکس درحوادث جاده ای بمیردبیمه پولش رومیده واعتمادکردن وسواراین اتوبوس شدن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج