پشت پرده ژست جنجالی رونالدو
۶۲۷۷۸۷
۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۶
۷۵۸۹ 
کریستیانو رونالدو این روزها در دنیایی از اضطراب به سر می برد و عدم گلزنی برای رئال در لالیگا او را به شدت آزرده خاطر کرده است.
ورزش سه: 11 هفته از لالیگا گذشته و رونالدو تنها یک گل به ثمر رسانده است. او البته 4 هفته ابتدایی را به دلیل محرومیت از دست داد ولی پس از بازگشت به میادین تنها موفق به گلزنی برابر ختافه شده است؛ گلی که سه امتیازی هم بود.

رونالدو در لیگ قهرمانان با زدن 6 گل بهترین گلزن بوده ولی در لالیگا به طرز عجیبی در گلزنی ناکام مانده است. در بازی یکشنبه گذشته برابر لاس پالماس هم او تلاش زیادی کرد تا به گل برسد اما در دیداری که امیدهای زیادی به گلزنی او بود، بازهم دستش از گل خالی ماند و فاصله 11 گله او با مسی کاهش پیدا نکرد.
 
پشت پرده ژست جنجالی رونالدو

نکته مهم که بازتاب زیادی هم داشت، به ژست او پس از گل سوم رئال بر می گردد. رونالدو خود پاس گل را به ایسکو داده بود اما حاضر نشد در جشن بازیکنان شرکت کند و قدم زنان به عقب برگشت.

مارکا به نقل از منبع نزدیک به رونالدو ادعا کرده است که رونالدو هنوز هم از مسئولان کمیته انضباطی لالیگا دلخور است و اعتقاد دارد که 4 جلسه محرومیت او در ابتدای فصل تاثیر زیادی در روند گلزنی هایش در لالیگا داشته است. اخراج به زعم او بی دلیل در بازی رفت سوپرکاپ اسپانیا برابر بارسلونا، او را که شروعی طوفانی داشت، متوقف کرد و از لحاظ روحی نیز ضربه زیادی به وی وارد شد. مسی از همان دوری رونالدو به خوبی استفاده برد و با زدن گل های زیاد به نوعی رونالدو را تحت فشار قرار داد؛ فشاری که به رونالدو اضطراب وارد کرده و فوق ستاره پرتغالی هنوز از آن خارج نشده است.

پشت پرده ژست جنجالی رونالدو

مارکا ادعا می کند که بازیکنان رئال به خوبی شرایط رونالدو را درک می کنند و از اینکه او در جشن گلزنی ایسکو شرکت نکرد دلخور نیستند. تصاویر تلویزیونی از تونل ورزشگاه برنابئو پیش از شروع نیمه دوم نشان می دهند که  چند بازیکن رئال در حال روحیه دادن به رونالدو هستند و به وی  می گویند که صبور باشد و اینکه اطمینان دارند که او گلزنی خواهد کرد.

رونالدو در بیرون زمین و در رختکن، رفتاری کاملا متفاوت دارد. شاید خیلی از هواداران رئال از رفتارهای درون زمین او و ژست های خاصش گله مند باشند ولی ارتباط او با هم تیمی هایش در بهترین سطح قرار دارد و بیش از همه، این بازیکنان رئالند که نگران اضطراب این روزهای CR7 برای گلزنی هستند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج