آل‌نعمه: نگران حذف از آسیا هستیم
۶۲۷۹۰۷
۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۹
۳۵۵۰ 
شرایط نفت تهران این فصل واقعا عجیب است.
ایران ورزشی: شرایط نفت تهران این فصل واقعا عجیب است. از بحث‌های مالکیتی و بدهی‌ها که بگذریم، این بار شاهد درگیری بازیکنان با همدیگر بودیم؛ درگیری احمد آل‌نعمه و امیرحسین فشنگچی که سر تمرین کردن و تعطیلی آن، با هم بحث داشتند. این اتفاقات باعث شد خیلی‌ها شرایط نفت تهران را بدتر از همیشه بدانند اما ظاهرا این مشکل خیلی زود حل شد. آل‌نعمه مدافع باتجربه نفت تهران که در چند روز گذشته ترجیح داد سکوت کند تا حاشیه‌های تیمش بیشتر نشود، در مورد این اتفاق عجیب، شرایط مالکیت نفت تهران، ادامه کار و ... صحبت می‌کند.

ظاهرا دیروز (دوشنبه) دعوایی لفظی با امیرحسین فشنگچی داشتی؟

 پریروز (یکشنبه) بود که البته مساله خاصی نبود و بعد از یکی، 2 ساعت با هم آشتی کردیم. این اتفاقات با شرایطی که تیم ما دارد، طبیعی است. با این روالی که باشگاه در پیش گرفته، بعید نیست باز هم دعوا و درگیری به وجود بیاید. درست نیست به خاطر مشکلات باشگاه، دعوای درون تیمی پیش بیاید. همه این اتفاقات فقط به خاطر مشکلاتی است که در باشگاه داریم.

حالا سر چه موضوعی درگیر شدید؟

 ما قرار بود تا روز سه‌شنبه تمرین کنیم. یکسری می‌گفتند باید تمرین کنیم، یکسری دیگر هم می‌گفتند تمرین نکنیم. در نهایت به این نتیجه رسیدیم که تمرین کنیم و حرفی نزنیم. این قرار را با کادرفنی هماهنگ کردیم که تا سه‌شنبه در تمرینات حضور پیدا کنیم و البته تمرین داشته باشیم. همه این اتفاقات با حضور تمام بازیکنان هماهنگ شده بود اما یکشنبه وقتی سر تمرین رفتیم، فشنگچی گفت تمرین نکنیم من هم به خاطر قول و قرارهایمان ناراحت شدم و درگیری کوچکی پیدا کردیم که خیلی زود هم برطرف شد.

سه‌شنبه هم رسید. با این وضعیت قرار است چه کار کنید و تا کی ادامه می‌دهید؟

 قرار است تا 4 روز دیگر تمرین کنیم تا ببینیم شرایط به چه صورت خواهد شد. تا شنبه این روند را ادامه می‌دهیم.

ظاهرا جهانیان مالک باشگاه هم با اعضای تیم جلسه‌ای داشت. درست است؟

 بله، دوشنبه آمد و صحبت کرد. ما هم مشکلات را گفتیم و البته شایعه‌هایی که می‌شنیدیم. جهانیان هم توضیح داد و گفت تا 4، 5 روز دیگر قول‌هایش را عملی می‌کند. ما هم تا دوشنبه فرصت دادیم.

چه تضمینی وجود دارد که مثلا تیم به کارش ادامه دهد و تا دوشنبه مشکلات حل شود؟

 هیچ تضمینی نیست اما جهانیان به ما گفت یک هفته فرصت دهید مشکلات را حل می‌کنم. ما هم تا دوشنبه مهلت دادیم. البته جهانیان گفت که خیلی دست تنهاست و مدارک باشگاه برای فرستادن به کنفدراسیون فوتبال آسیا ناقص است که ما هم گفتیم اگر با تعدادی از طلبکاران تسویه می‌کرد، خبر به گوش بقیه هم می‌رسید و همه امیدوار می‌شدند کار دارد انجام می‌شود. به این ترتیب توافق صورت می‌گرفت و مشکلات حل می‌شد.

شاید به خاطر همین مساله است که جهانیان به سازمان لیگ رفت تا پرونده شاکیان را بررسی کند...

 بله، قرار است پرونده شاکیان را بگیرد. البته جهانیان قبل از جلسه با ما یک جلسه هم در سازمان لیگ داشت که نشان داد می‌خواهد مشکلات را حل کند. جهانیان اگر دست تنها نبود شاید الان شرایط طور دیگری پیش می‌رفت. به هر حال یکسری مشکلات دیگر از جمله نداشتن نقدینگی هم باعث شد شرایط بدتر از قبل شود.

اگر جهانیان مالک است چرا مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران اعلام کرده او دیگر مالک نیست...

 به نظر من یکسری شیطنت‌ها صورت گرفته.

یعنی الان اعضای تیم، جهانیان را به‌عنوان مالک قبول دارند؟

 تیم ما، جهانیان را مالک می‌داند. اینکه چه اختلافی بین او و گل‌محمدی پیش آمده نمی‌دانم اما جهانیان فعلا مالک باشگاه است.

چه برنامه‌ای برای بازی هفته دوازدهم مقابل سایپا دارید؟

 زود است در مورد این مساله صحبت کنیم. بازی حساسی داریم اما هنوز زمان زیادی از تعطیلات مانده که باید برای آن بازی آماده شویم. در کل 3 بازی سنگین پیش رو داریم که البته اختلاف امتیازات خیلی زیاد نیست و می‌توانیم با یک برد جایگاه بهتری پیدا کنیم. الان فاصله‌ها در جدول خیلی نزدیک است که هر امتیاز می‌تواند تغییر زیادی در جایگاه تیم‌ها به وجود بیاورد.

منظورم این است که اگر تا دوشنبه، مشکلات مالی تیم‌تان حل نشود، مقابل سایپا بازی می‌کنید یا نه؟

 تا دوشنبه باید صبر کنیم ببینیم شرایط به چه صورت خواهد شد. آن زمان تصمیم جدیدی می‌گیریم.

به هر حال نفت تهران آسیایی است و همه نگران حذف آن از رقابت‌ها هستند؟

 بله، ما هم نگران هستیم اما امیدواریم حذف نشویم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج