واکنش به بازداشت گسترده شاهزادگان سعودی
۶۲۸۱۲۱
۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰
۱۱۴۱۴
«سعود القحطانی» مشاور دفتر پادشاهی عربستان سعودی در توئیتی در حساب خود در تویتر به شدت از اقدامات حاکمیت در مبارزه با فساد تعریف و تمجید کرد.
جماران: «سعود القحطانی» مشاور دفتر پادشاهی عربستان سعودی در توئیتی در حساب خود در تویتر به شدت از اقدامات حاکمیت در مبارزه با فساد تعریف و تمجید کرد.
 
 دفتر پادشاهی عربستان سعودی در نخستین واکنش به بازداشت گسترده شاهزاده ها و مسئولان سعودی در چارچوب مبارزه با فساد در این کشور از اقدامات شاهزاده «محمد بن سلمان»  در مبارزه با فساد و صیانت از دارایی های عمومی و ایجاد آینده کشور تقدیر کرد.
«سعود القحطانی» مشاور دفتر پادشاهی عربستان سعودی در توئیتی در حساب خود در تویتر به شدت از اقدامات حاکمیت در مبارزه با فساد تعریف و تمجید کرد.
 
القحطانی در ادامه نیز از محمد بن سلمان ولیعهد این کشور نیز تمجید و تشکر کرد و این اقدامات را  در راستای  مبارزه با فساد و صیانت از دارایی های عمومی و ایجاد آینده  روشن برای این کشور دانست و از آن تقدیر کرد.
 
شبکه تلویزیونی«العربیه» عربستان سعودی شنبه شب گزارش داد که کمیته مبارزه با فساد به ریاست محمد بن سلمان، ولیعهد این کشور شنبه گذشته 11 شاهزاده، 4 وزیر و ده ها نفر دیگر از مسئولان و تاجران این کشور را به اتهام فساد مالی بازداشت کرده است.
این در حالی است که ملک «سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان سعودی روز شنبه دستور تشکیل «کمیته مبارزه با فساد» به ریاست «محمد بن سلمان» ولیعهد این کشور را صادر کرده بود.
 
در همین حال، یک  منبع عربستانی به سی ان ان گفت که الولید بن طلال متهم به «پولشویی، رشوه دادن و گروکشی از برخی مسئولان است» و اکنون از وی در همین زمینه تحقیقات صورت می گیرد، این در حالی است که از شاهزاده متعب بن عبدالله به اتهام اختلاس و ایجاد پست های توهمی تحقیقات صورت می گیرد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:22 - 1396/08/17
کاشکی مبارزه با فساد مالی و پولشویی ، در کشور ما هم اتفاق بیفتدو ریشه آن کنده شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج