Monument Valley 2 روی اندروید عرضه شد
۶۲۸۲۱۹
۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۴
۸۷۹۰ 
قسمت دوم بازی معروف و محبوب Monument Valley روی سیستم عامل اندروید عرضه شده است. این بازی به صورت کاملا ناگهانی در کنفرانس توسعه دهندگان اپل رونمایی و همان روز برای سیستم عامل iOS عرضه شد. پنج ماه پس از این اتفاق، بازی Monument Valley 2 بالاخره روی اندروید عرضه شده است.
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: قسمت دوم بازی معروف و محبوب Monument Valley روی سیستم عامل اندروید عرضه شده است. این بازی به صورت کاملا ناگهانی در کنفرانس توسعه دهندگان اپل رونمایی و همان روز برای سیستم عامل iOS عرضه شد. پنج ماه پس از این اتفاق، بازی Monument Valley 2 بالاخره روی اندروید عرضه شده است.

 Monument Valley 2 روی اندروید عرضه شد

در مقایسه با بازی اول، Monument Valley 2 در عین اینکه زیبایی و معماهای خود را پیشرفت داده، بسیار طولانی‌تر است. بازی هم‌چنین داستان دارد. شخصیت اصلی بازی دختر خود را بزرگ کرده و حالا باید او را رها کند؛ قصه‌ی Monument Valley 2 از سختی‌های مادر بودن می‌گوید.

نسخه‌ی اندروید Monument Valley 2 دقیقا مثل نسخه‌ی iOS قیمتی ۵ دلاری دارد. شاید به نظرتان این قیمت در مقایسه با دیگر بازی‌های موبایل زیاد باشد، ولی می‌توانید مطمئن باشید که هیچ بازی موبایل دیگری تجربه‌ی آن را در خودش جای نداده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج