انصارالله: ائتلاف عربی هدف موشک‌های ما هستند
۶۲۸۵۱۸
۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱
۵۰۷۲ 
گروه انصارالله یمن اعلام کرد، شهرها و پایتخت‌های کشورهای شرکت‌کننده در ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان اهداف قانونی یگان موشکی و دریایی آن هستند. این گروه از این کشورها خواست این تهدید را جدی بگیرند.
خبرگزاری ایسنا: گروه انصارالله یمن اعلام کرد، شهرها و پایتخت‌های کشورهای شرکت‌کننده در ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان اهداف قانونی یگان موشکی و دریایی آن هستند. این گروه از این کشورها خواست این تهدید را جدی بگیرند.

ضیف الله الشامی، عضو شورای سیاسی انصارالله به خبرگزاری اسپوتنیک روسیه گفت: هر اندازه ملت یمن در تنگنا قرار بگیرند این حق قانونی را دارند که ضرباتی را به کسانی که با این تجاوز هم‌مسیر شده‌اند و با ائتلاف عربی هم‌پیمان هستند، وارد کنند تمام پایتخت‌های کشورهای عضو ائتلاف متجاوز عربی اهداف قانونی ما از باب دفاع از خود و مقابله با دشمنی هستند.

الشامی تاکید کرد: یگان موشکی و نیروی دریایی ارتش یمن قادر به اقدامات لازم برای پاسخگویی به کسانی که به ما تجاوز و حمله می‌کنند،‌ است.

وی تصریح کرد:‌ این تهدید باید جدی انگاشته شود یمنی‌ها دیدگاه واحدی دارند و نمی‌توان آنها را در گرسنگی و محاصره نابود کرد.

عضو دفتر سیاسی انصارالله تاکید کرد، این شهرها دور نیستند و اهداف قانونی ما هستند. ابوظبی،‌ دبی و دیگر شهرها. تمامی کشورهایی که با ائتلاف سعودی همکاری دارند، اهداف قانونی ملت یمن هستند. نمی‌توان به این کشورها اجازه داد که مداخله کنند و هواپیماها و موشک‌هایشان شهرها و ملت ما را هدف بگیرند و ما ساکت باشیم.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1396/08/18
درود برملت یمن که با دست خالی به دفاع برخاسته اند
United States
00:35 - 1396/08/19
واقعا مرد غیرتمندی هستید ملت و رهبران انصارالله یمن درود برشما تا چند موشک جانانه به پایتخت این متجاوزان نزنید اینها دست بردار نیستند زنان وکودکان گرسنه یمن را بخاک وخون خواهند کشید پس یک یاحسین دیگرکه تا پیروزی راهی نمانده. کاخ شیشه ای وهابیها و شاه عربستان را درهم بکوبید دست خدا باشماست.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج