توفیق اجباری پرسپولیس مقابل پدیده
۶۲۸۵۴۲
۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲
۹۱۳۱ 
بازی با پدیده یک بازی ویژه برای پرسپولیسی‌هاست. اولین بازی پرسپولیس در این فصل که بدون حضور شجاع خلیل‌زاده در خط دفاع برگزار می‌شود، مدافع محبوب برانکو که ۹۰۰ دقیقه تمام در ترکیب اصلی این تیم قرار گرفته است.
وبسایت نود: تمام بازیکنان خط دفاعی پرسپولیس در این فصل به دلیل محرومیت، مصدومیت یا با تصمیم برانکو غایب بوده‌اند بجز شجاع خلیل‌زاده. جلال حسینی به عنوان لیدر خط دفاعی پرسپولیس بازی‌های زیادی را در این فصل غایب بوده است. اتفاقی که برای محمد انصاری و ماهینی هم افتاد. بین همه مدافعان پرسپولیس، فقط خلیل‌زاده همه بازی‌ها برای این تیم به میدان رفت و هیچوقت غیبت نداشت.

حالا اما به دلیل حکم کمیته انضباطی دفاع پرسپولیس قرار است به ترکیب روزهایی برگردد که خاطرات خوبی از آن داشت و فصل گذشته با آن رکوردآفرینی کرده بود. زوج جلال حسینی و انصاری در وسط، محرمی در راست و ماهینی در چپ. اگرچه عملکرد دفاعی پرسپولیس در بازی مقابل پدیده تاثیری نخواهد داشت چون برانکو در این فصل نشان داده که دو بازیکن را تحت هیچ شرایطی و با هیچ نتیجه‌ای نیمکت‌نشین نخواهد کرد. خلیل‌زاده و ربیع‌خواه. با این حال پرسپولیس یک بازی فرصت دارد تا با خط دفاع رویایی‌اش به میدان برود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج