زباله؛ مهم‌ترین معضل مازندران
۶۲۸۵۴۵
۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲
۱۰۲۸۹ 
استاندار مازندران گفت: زباله مهم‌ترین معضل مازندران است.
خبرگزاری ایسنا: استاندار مازندران گفت: زباله مهم‌ترین معضل مازندران است.

محمد اسلامی در حاشیه بازدید از نیروگاه زباله سوز نوشهر در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه بحث محیط زیست اولویت مطلق در مازندران است، اظهار کرد: توسعه و بهره وری با هرگونه فعالیت در امر توسعه باید در کنار حفظ محیط زیست صورت بگیرد تا سلامت طبیعت و انسان را به خطر نیندازد.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد: برای رفع مشکل زباله در مازندران باید از سیستم‌های تکنولوژی که ضایعات زیست محیطی را به کمترین میزان می‌رساند استفاده و در نهایت آن را به انرژی تبدیل کرد.

اسلامی با بیان اینکه برای این امر با تسهیلات و پشتبیانی مسئولان حمایت لازم می‌شود، گفت: سرمایه گذار این طرح نیز تعهد داد تا در مرحله نخست چه سریعتر کوره زباله سوز راه‌اندازی شود و در گام بعدی استفاده از انرژی تولید شده از آن در دستور کار قرار بگیرد.

وی با تاکید بر اینکه مردم مازندران خود کمک کنند تا محیط زیست آلوده نشود، خاطرنشان کرد: مردم و مسافران همراهی کنند و شهرشان را خانه خود بدانند چرا که به دلیل شیرابه ها مهم ترین ذخایر خود در دریا را از دست دادیم و این امر در اقتصاد مشکل ایجاد می‌کند.

اسلامی در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا مبنی بر اینکه آیا در استانداری و مجموعه مدیریت استان تغییراتی ایجاد می‌شود، اظهار کرد: رویکرد استانداری در این دوره در شایسته گزینی، استفاده از ظرفیت و استعداد تمامی عناصری است که صادقانه در خدمت مردم هستند.

استاندار مازندران با بیان اینکه افراد دارای صلاحیت و شایستگی وارد کار اجرایی مازندران می‌شوند، خاطرنشان کرد: استفاده از نیروی بومی و غیربومی معنی ندارد همه باید برای مردم خدمت کنند.

وی با تاکید بر اینکه به هیچ گروهی تعلقی ندارم، تصریح کرد: نماینده عالی دولت در مازندران هستم و باید از تمامی ظرفیت ها استفاده کنم. مسئولان باید به دنبال رفع مشکلات مردم باشند. تغییر و تحول اخیر در استانداری به آن دلیل بود که کار مردم را به درستی انجام نمی دادند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج