اوون: کلوپ در لیورپول عالی کار کرده است
۶۲۸۵۹۲
۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۰
۹۴۰۴ 
مایکل اوون، اسطوره باشگاه لیورپول به تمجید از یورگن کلوپ پرداخت و مدعی شد که با وجود مشکلات خط دفاع، کلوپ عملکرد خوبی تا به اینجا داشته است.
ورزش سه: مایکل اوون، اسطوره باشگاه لیورپول به تمجید از یورگن کلوپ پرداخت و مدعی شد که با وجود مشکلات خط دفاع، کلوپ عملکرد خوبی تا به اینجا داشته است.

 لیورپول در حال حاضر با 12 امتیاز نسبت به سیتی صدرنشین در جدول قرار گرفته و عملکردی نوسانی تا به اینجای کار داشته است. آنها دو شکست سنگین مقابل تاتنهام و سیتی تجربه کرده اند و خط دفاعشان بسیار ضعیف کار کرده؛ولی اوون معتقد است در مجموع عملکرد کلوپ مثبت بوده است.

اوون: کلوپ در لیورپول عالی کار کرده است

او گفت:" یورگن کلوپ خیلی خوب کار کرده است، فکر می‌کنم او خیلی محبوب است. مشکل لیورپول در حال حاضر در خط دفاعی این تیم است. فکر می‌کنم یورگن هم این را می‌داند و در تابستان سعی کرد این مشکل را حل کند؛ ولی نتوانست دو یا سه هدفش را بخرد و متاسفانه این موضوع به مشکل خط دفاعی تبدیل شده است، آنها گل‌های زیادی دریافت کرده اند و فاصله شان با صدر جدول زیاد شده است. یورگن مطمئنا می‌داند که در زمستان باید خط دفاعش را تقویت کند، زیرا خط حمله لیورپول بسیار جذاب است."
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج