راموس: مطمئنم بارسلونا امتیاز از دست می‌دهد
۶۲۸۶۱۵
۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۸
۱۲۴۱۷ 
رئال با 8 امتیاز اختلاف نسبت به بارسلونا فعلا در تعقیب این تیم قرار دارد و برای رسیدن به دشمن دیرینه، هنوز 27 هفته زمان دارد.
ورزش سه: رئال با 8 امتیاز اختلاف نسبت به بارسلونا فعلا در تعقیب این تیم قرار دارد و برای رسیدن به دشمن دیرینه، هنوز 27 هفته زمان دارد.

برخی کارشناسان، رسیدن رئال به بارسا را با توجه به شکل بازی های نه چندان متقاعد کننده کهکشانی ها غیرممکن می دانند ولی راموس عقیده ای دیگر دارد.

 راموس: مطمئنم بارسلونا امتیاز از دست می‌دهد

کاپیتان رئال در همین خصوص گفت:« می توان بارسا را در صدر جدول گرفت. به خصوص در لیگ امسال که هفته به هفته پیروزی بر رقبا سخت تر می شود . اطمینان دارم که بارسا امتیاز از دست خواهد داد و ما باید آماده باشیم. کاری که باید انجام دهیم، پیروزی در بازی های پیش رو و صبور بودن است. در ضمن، دو بازی رو در رو با بارسا هم خواهیم داشت که می تواند باعث کاهش 6 امتیازی فاصله ما شود.

واضح است که در هفته های اخیر امتیازات مهمی را از دست داده ایم ولی فصلی طولانی در پیش است و شرایط ما بهبود خواهد یافت. این چند وقت در گلزنی هم بدشانس بوده ایم ولی این مشکل نیز حل خواهد شد. می توانم بگویم که ما مشکل بدنی هم نداریم؛ با وجود اینکه مصدومان زیادی داده ایم.»
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج