دسته گُلِ تلویزیون و بادمجان زدگیِ تلگرام!
۶۲۸۹۵۸
۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۹
۱۹۰۴۲ 
روزگاری بود که امروز از آن می‌توان به عنوان روزگار پیشاتلگرام و اینستاگرام یاد کرد. روزگاری که خانه‌ها و دفاترِ کار به شدتِ امروز شیشه‌ای نبود.
سینماسینما - عقیل قیومی: روزگاری بود که امروز از آن می‌توان به عنوان روزگار پیشاتلگرام و اینستاگرام یاد کرد. روزگاری که خانه‌ها و دفاترِ کار به شدتِ امروز شیشه‌ای نبود.
 
گاف‌ها و ندانم‌کاری‌ها و ندانم‌حرفی‌هایی از سوی کسانی که تریبون دست‌شان بود یا به اشتباه به دست‌شان افتاده بود صادر می‌شد و جز اندک آدم‌هایی که در لحظه‌ی صدور این لاطائلات آن‌جا بودند – و طبعاً چاره‌ای نداشتند جز پذیرش بی‌چون‌و‌چرای خزعبل‌هایی به نام و به جایِ کلام‌های معنوی چون اصلاً تصور این‌که می‌شود معترض شد به ذهن‌‌های معصوم‌شان خطور هم نمی‌کرد – کسانی دیگر به شکل انبوه شنونده‌ و بیننده‌یِ فرمایشات‌شان نبودند!

روزگاری بود که یک برنامه‌ی مذهبی/معنوی در یک زمان کم مخاطب از تلویزیون پخش می‌شد و باز طبعاً اندک مخاطبانش اصلاً به تلویزیون خیره بودند تا باز معصومانه حیرت کنند که چه نکته‌ی راه‌گشایی را نمی‌دانستند و چه خوب که حالا می‌دانند.

برنامه‌ی «سمتِ خدا» نزدیک لحظات معنوی اذان باید بداند که دیگر مخاطبانش فقط آن اندک کسانی نخواهند بود که با هدف یا اتفاقی دارند این برنامه را می‌بینند. حالا کافی‌ست موضوعی یا سخنی شاخک‌های حس و شعور را تحریک کند تا در گستره‌ی میلیونی دیده و شنیده شود و سرها به تأسف تکان بخورند.

برنامه‌ای که حتی مجری محترم‌ش هم به مخیله‌ش خطور نمی‌کند که می‌شود به گوینده معترض شد و چاره‌ای نمی‌مانَد جز این‌که چونان بزِ اخفش سر تکان دهی به تأیید.

مسئولان و مدیران محترم صدا و سیما ممیزی فقط شامل سریال‌ها و فیلم‌های پربیننده نمی‌شود. در چنین روزگاری که شرح آن رفت باید حواس‌تان به هر آن‌چه در زمان‌های مُرده و‌کم‌بیننده هم گفته می‌شود باشد. حالا شما حکایت آن پادشاه لخت هستید، مجیزگویان شما را زیبنده می‌بینند ولی دل‌سوزان واقعی انذار می‌دهند.

مدیران محترم حوزه‌های علمیه لطفاً نظارت بیش‌تری بکنید تا تریبون به دست هر معممِ بی‌دانشی نیفتد. باور کنید آش خیلی شور شده و دیگر خسته شدیم از بس مدت‌هاست حرف‌های ناعمیق و ناپسندی از لسان مردان دین صادر می‌شود و به شکل انبوه در چاهِ بی تهِ شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود. شما مسئول هستید آقایان! حواس‌تان هست؟!
برچسب ها:
انتشار یافته: 36
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:41 - 1396/08/19
چه اشکالی داره، خب میخندیم دیگه
Iran, Islamic Republic of
20:45 - 1396/08/19
ولی واقعا خیلی حرف خنده داری زد......
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1396/08/19
الان تو یعنی نگران دین و اعتقاد مردم شدی یا کلا خسته شدی ؟ خیلی واضخ نیستا عمو
Iran, Islamic Republic of
21:15 - 1396/08/19
مقصر اصلی .مدیران صدا وسیماست چرا که یقینا این قبیل گفتمانها بصورت زنده ضبط وپخش نمیشوند یا با تاخیر پخش میشوند .حال سوال اینستکه چرا اجازه پخش برنامه هایی را میدهند که مقدسات دینی را با سخنانی سخیف و غیر قابل باور تا این حد زیر سوال ببرند .وتا این حد صدا و سیما مروج خرافات باشد .و با شعور مردم بازی کنند .
Iran, Islamic Republic of
21:17 - 1396/08/19
من از خجالت کانال را عوض نمودم !!؟ااگر روحانی با دانش ندارییم صدا وسیما از چین یا آفریقا وارد کنند!!
Iran, Islamic Republic of
21:25 - 1396/08/19
هر چیز که از نظر شما درست نباشد حتما اشتباه است و حتی اگر کلام امام معصوم باشد.
Singapore
21:46 - 1396/08/19
یعنی حدیثی به این مضمون به کل وجود ندارد یا گفتنش صحیح نبوده؟
Iran, Islamic Republic of
22:19 - 1396/08/19
خخخخخخخخ
جریان همون بادمجانه
Iran, Islamic Republic of
22:53 - 1396/08/19
بخاطر همین مسایل است که جوانان و مردم از دین و صداوسیما دورشده اند .
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1396/08/19
آقا خیلی هم ممنون ....مدتها بود ذهنم درگیر همین مسئله بادمجان بود بطوریکه از شهریه و کرایه و خرج خانه و بنزین و آب و برق و ....غافل شده بودم و زندگیم داشت فنا میشد تا جواب بادمجان از سیما و برنامه سمت خدا رسید و راحت شدم ....از این دانشمند باز هم برنامه بسازید هم بیشتر مستفیض شویم و هم سایر مشکلاتمان حل شود .
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1396/08/19
خداوند متعال در قران میفرماید هر آنچه در آسمانها و زمین است تسبیح او را میگوید ، خوب حالا که موجودات روی زمین تسبیح خدا رو میگن حتما ولایتش رو هم قبول کردن وگرنه معنی نداره که تسبیح خدا بگن ولی او را قبول نداشته باشن،حالا بادمجان یا هر موجود دیگه همه تسبیح خدا میگن همه ولایت خدا رو قبول دارن،اگر کمی قران خونده بودیم دیگه نمی گفتیم خرافاته....
پاسخ ها
بهزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۰
خود مسئولین داخلی ناراحتن از اظهار نظر این شخص و گفتن چرا این حرف مسخره رو گفته اونوقت تو کاسه ی داغتر از آش شدی؟راستی کلم بروکلی هم به ولایت اقرار کرده؟اگه نکرده ما داخل ترشی نندازیم.....
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1396/08/19
اگر شما با معصوم مشکل داری دلیل نداره که بگی بازگوکردن حدیث شریف از ایشان اشتباهه. اتفاقا باید به این روحانی شجاع برای نقل حدیث احسنت گفت. اگر دسمن نمیپسندد مهم نیست.
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1396/08/19
بادمجان و خوب اومد خدایش خخخخخخ مردم ازخنده ...
Iran, Islamic Republic of
00:06 - 1396/08/20
لطفا اگر شخصیتهای مذهبی واقعا باسواد ندارید این نوع برنامه ها رو پخش نکنید چون واقعا با همچین احادیث جعلی و خرافاتی و من دراوردی مخاطبین این برنامه هم کم می شوند ..من‌که خودم اصلا دیگه رغبت ندارم وقتم پای این هدر بدم ...وقتی مبلغان دینمان بی سواد باشند جامعه هر روز باید هم شاهد قتل و کشتار و خودکشی ووووو باشد ....اللهم عجل لولیک الفرج .ان شاءالله
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1396/08/20
خواهشا یکی بررسی کنه اگه چنین حدیثی هست که اثبات بشه اگه هم نیست که اون روحانی رو باید در دادگاه مربوطه محاکمه کنن.
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1396/08/20
ممنون، راستش فکر نمی کردم کسی پیدا بشه و بلاخره اعتراضی در این قبیل موارد بکنه آخه واقعا با چه منطقی این حرف ها به خورد مردم داده میشه یعنی واقعا اینا انتظار دارن مردم با این سخنان چکار کنن بگرین یا بخندن
Iran, Islamic Republic of
03:56 - 1396/08/20
البته بنده شنیدم که بادمجان بم آفت نداره...
Iran, Islamic Republic of
07:28 - 1396/08/20
کانال های بیگانه ذره بین به دست گرفته اند تا کوچکترین اشتباه را در بوق و کرنا کنند و بر علیه تشییع تبلیغات کنند من از نویسنده این مطلب بینهایت سپاسگذارم و معتقدم نظارت بیشتر باید از جانب حوزه باشد
Iran, Islamic Republic of
08:19 - 1396/08/20
اقا من ندیدم دقیقا چی شده ؟کی چی گفته؟
Iran, Islamic Republic of
09:02 - 1396/08/20
شما چرا ناراحت هستید مگر زبان بادنجان را میفهمید که همچین چیزی نگفته باشه .این معمم محترم مگر دروغ میگوید .به نظر من معمم ها هیچ وقت دروغ نمی یند اگر شما به انها نسبت دروغ بگید در تمام حرفهایشان باید تجدید تظر کرد .....
Iran, Islamic Republic of
09:02 - 1396/08/20
می ترسم کم کم در راستای تبلیغات ، احادیثی در مورد ثواب خوردن روغن فلان و پختن غذا در ظرف بهمان از تلویزیون پخش بشه
Iran, Islamic Republic of
09:45 - 1396/08/20
کارشناس مذهبی برنامه سمت خدا: "اولین روییدنی که اقرار به ولایت کرد بادمجان بود برای همین توصیه میشه زیاد بخورید!"
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1396/08/20
اقا اگه میشه از هویج هم بگید خیلی مظلومه ادم دلش میسوزه
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1396/08/20
چن سال قبل هم تو یکی ازهمین برنامه ها ی خواهر شدیدا محجبه ازبهترین لحظه لقاح تخمک میگفت که لقاح تولحظاتی مثل سرشب؛اول صبح؛قبل از اذان؛بعد ازطلوع؛حین طلوع،آخر شب یا نصف شب صورت بگیره،بچه یا دانشمند یا عارف یامخترع یازاهدیا روحانی یا......خواهدشد،حرفاش واقعا مسخره وخنده دار بود،فقط نگفت اینهمه معتادوقاتل ودزدواختلاسگروژن خوب ونجومی بگیر توچه وقت وساعتی نطفه شون بسته شده!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1396/08/20
شماها بي سواد هستيد از بارش باران تا تمام ميوه ها تا گياهان و حتي حيوانات و در نهايت انسان ها در عالم زر به ولايت اميرالمومنين اقرار كردن شماها انقدر ماهواره ديديد و از دين فاصله گرفتيدهضم اين مساعل براي شما سنگين است!!!من فكر ميكنم شماها همون بايد روانشناسي رژ لب رو مورد مطاعه قرار بده......هه
پاسخ ها
بهزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۰
حالا فلفل دلمه ای به ولایت اقرار کرده یا نه؟شما که سوادتون زیاده خواستم از شما بپرسم
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1396/08/20
بي سواد ها لطفا سمت خدا نگا نكنن همون بفرماييد شام كه گوشت خوك ميخورن و شراب ميخورن ببينن و يا روابط ضربدري .... !ممكنه حرفايي بشنون كه مخشون صوت بكشه مثله اينكه بخواي به بچه شيرخواره انتگرال سه گانه ياد بدي خخخخخخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۰
این انتگرال گرفتن شما ، همان حرف زدن بادمجان است ؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۱
من ماهواره نمیبینم اما اینارو هم قبول ندارم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج