توطئه برای قتل هولناک شوهر
۶۲۹۱۲۱
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰
۱۶۷۳۰ 
پرونده زنی که همسرش را به قتل رسانــــده و طــــوری صحنه سازی کرده بود که ماجرا به گونه ای دیگر به نظر برسد، وارد مرحله تازه ای شد.
خبرآنلاین نوشت: پرونده زنی که همسرش را به قتل رسانــــده و طــــوری صحنه سازی کرده بود که ماجرا به گونه ای دیگر به نظر برسد، وارد مرحله تازه ای شد.

چندی قبل پليس فارس در جريان مرگ مردی میانسال در يكي از محله هاي شهر قرار گرفت. تحقيقات اوليه حاكي از آن بود كه برادر اين مرد نخستين كسي بوده كه با جسد وی روبهرو شده و پليس را خبر كرده است.
 
این مرد تحت تحقیق قرار گرفت و گفت كه همسر برادرش مي گويد که فردی پس از ورود به منزل شوهرش را به قتل رسانده است.پرونده با عنوان مرگ مشكوك به دادسرا ارسال و رسيدگي به آن شروع شد. همزمان جسد قرباني نيز به پزشكي قانوني منتقل شد تا بررسيهاي تخصصي راز مرگ این مرد را فاش كند.
 
ساعت ها از اين جنایت گذشت تا اينكه پرونده براي ادامه رسيدگي در اختيار بازپرس جنايي قرار گرفت. با توجه به سرنخ های به دست آمده از پزشكي قانوني خواسته شد مشخص كند علت دقیق مرگ چه بوده است.
 
نتيجه پزشكي قانوني مشخص كرد كه قربانی به دلیل خفگی جان خود را از دست داده است از این رو تحقیقات پیرامون این موضوع متمرکز شد.
 
با اين گزارش، همسر قرباني به دادسرا احضار شد تا بار ديگر از وي تحقيق شود. آنچه از نظر قاضي عجيب بهنظر ميرسيد، اينبود كه چطور مردی وارد منزل آنها و باعث مرگ مرد میانسال شده و کسی مقاومتی برای این قتل نکرده است.
 
وقتی دستور احضار همسر وی صادر شد ماموران با خبر شدند که از زمان جنایت، وی متواری شده است از این رو احتمال دادند که نامبرده در قتل همسرش دخالت داشته است. به همین دلیل تحقیقات در این رابطه متمرکز شد تا توانستند ردی از این زن را در بوشهر به دست آورند. با شناسایی مخفیگاه این زن ماموران برای بازداشت وی به استان همجوار رفته و نامبرده را دستگیر کردند.
 
وقتي زن در دادسرا حاضر شد، بازپرس پرونده از او درخصوص قتل پرسيد و وی توضيح داد كه مردی پس از ورود به منزلشان همسرش را به قتل رسانده است.
 
در چنين شرايطي بازپرس مطمئن شد كه اگر حرفهاي این زن درست باشد، ميبايست سرنخی از آن مرد در اختیار ماموران قرار می داد و به همين دليل دستور بازداشت وی را صادر كرد و او به اداره آگاهي منتقل شد. پس از چند ساعت بازجوييدر نهايت وی كه چارهاي جز بيان حقيقت نداشت لب به بيان حقيقت گشود و به قتل همسرش اعتراف كرد.
 
او گفت: مدت ها از ازدواج من و همسرم می گذشت در این مدت به شدت با هم اختلاف داشتیم.تا جايي كه چندبار كارمان به درگيري و ضرب و شتم كشيده شد. از دستش خسته شده بودم به همین دلیل دنبال فرصتی بودم که او را به قتل برسانم از این رو چند روز قبل از جنایت نقشه قتل را با مردی که با او آشنایی داشتم مطرح کردم و تصمیم گرفتیم در یک روز مناسب نقشه را عملی کنیم.
 
روز جنایت او به منزلمان آمد و در یک موقعیت مناسب شوهرم را خفه کردیم. سپس جسد را آنجا رها کرده و متواری شدیم. با اعتراف این زن ماموران همدست وی را نیز دستگیر کردند. این دو متهم در ادامه صحنه جنایت را بازسازی کردند. بدین ترتیب با درخواست اولیای دم مبنی بر مجازات متهمان این پرونده برای صدور حکم نهایی به دادگاه ارسال شد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1396/08/20
اون مردهای که با این گونه زنها همدست میشن احمق ترند.
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1396/08/20
سلام خدمت تمام کاربران عزیز........بیایییم همه باهم برای ظهور دعا کنیم خسته شدیم بس که خبر خیانت همسر کشی تجاوز به بچه 2ساله تازن 60ساله خدایی به جایی رسیدیم که اسم کشورمون تو کتاب گینس باید بنویسن
United States
13:54 - 1396/08/20
خیلی جالب فقط زنش با اون مرد آشنایی داشته و مقتول نمی شناختش پس توخونه آنها چی کار می کرد اگر هنگام ورود با مقتول درگیرمی شد که درگیرهم نشده پس یک شناختی داشته که اجازه ورود بهش داده ی جا کار می لنگه
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1396/08/20
زن پست و کثیف . اگه ناراضی بودی . طلاق میگرفتی .
ماشالله تازگیا کشتن انسان . اون هم شریک و زندگی و پدر ومادر عین کشتن مورچه و سوسک راحت شده . ? ! . ? !
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1396/08/20
مردا اگه خیانت میکنن با زنشون کاری ندارن در بیشتر مواقع مهربون تر هم میشن ولی زنا نه نتها خیانت میکنن بلکه مرد بیچاره رو سر به نیست هم میکنن تا راحت به کثافت کاری هاشون برسن لعنت به همچین زنهایی
Iran, Islamic Republic of
19:51 - 1396/08/20
منم با نظر یاس موافقم حتی امام‌علی هم در این رابطه گفته که زن بیوفا و شقی القلبه.البته زن خوب هم هست ولی در کل از زنها بیشتر باید ترسید.حتی در نهج البلاغه هم اومده که زنان خوب بر حذر باشین و از بدهاشونم دوری کنید
Iran, Islamic Republic of
19:59 - 1396/08/20
زن است دیگر کاریش نمیشه کرد
Iran, Islamic Republic of
20:16 - 1396/08/20
چی به روزایرانی آلبوم همه توتعجبن اینقدرخیانت. آبروی مان تودنیا فتنه فقربیادایمان میر به گفته حضرت علی وقتی هرساعت۳۰تاطلاق ووقتی که هرساعت۵۰نفرزندانی وقتی که بیشتراز۳۰درصدسرپرست اخانوادهابیکارن .....نتیجش این میش داریم میشیم افغانستان ووحشی فقروفساد و وجنایت حرامی خوری و۲۰ملیون جوان به خاطرفقروبیکاری نمیتونن ازدواج کنن وهر۴نفر۱نفرروانی ناامنی اینجافقط به نفع افغانیاس خوب زندگی میکنن وکارمیکنن وازدواج کیف؟!!!حدود۱۷ملیون,
هلما رستگار ..۱۸ساله... پونک قزوین
Iran, Islamic Republic of
20:24 - 1396/08/20
به معنای واقعی اینجور خبرهارو باید تو کتاب ((گینس)) ثبت کنیم
Iran, Islamic Republic of
00:04 - 1396/08/21
ای زن لعنتی با طلاق گرفتن گورت را گم می کردی چرا بدبخت را با ان مردیکه همدستت کشتی
Iran, Islamic Republic of
01:21 - 1396/08/21
نه این حرفها رو نگید زنها فرشته اند
الان میان تقصیر ذو گردن مرده میندازند
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1396/08/21
ای زن توکه خسته شدی ازشوهرت خب طلاق میگرفتی ولی خدایش بعضی شوهراااهم طلاق نمیدن زندگی روبرا زن جهنم میکنه
United Arab Emirates
05:55 - 1396/08/22
باباخب طلاقوگذاشتن واسه این موقع هادیگه ؛خسته شدی جداشوچراادم میکشی ؛توخسته شدی اون بایدبمیره ؟؟؟؟؟جالبه بقران ؛قصدکردی بایکی دیگه باشی خب باش چرااینوبه زورباعزراییل اشنامیکنی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج