طنز؛ روحانی و اصلاح طلبان فِیک بودند
۶۲۹۱۲۵
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۲
۶۰۰۴ 
پوریا عالمی در ستون طنز روزنامه شرق نوشت: خوشبختانه ما کمر همت بستیم و تکرار کردیم و الان هم شورای شهر، هم مجلس و هم دولت از نظر ظاهری کاملا تغییر کرده‌اند و از نظر باطنی چیزی عوض نشده.
پوریا عالمی در ستون طنز روزنامه شرق نوشت:
 
خوشبختانه ما کمر همت بستیم و تکرار کردیم و الان هم شورای شهر، هم مجلس و هم دولت از نظر ظاهری کاملا تغییر کرده‌اند و از نظر باطنی چیزی عوض نشده. مثلا ما به یک لیست امید در مجلس رأی دادیم که برخي‌شان به شوخی شبیه است. درواقع ما فکر کردیم امید ما به این نماینده‌های لیست امید بود، بعد متوجه شدیم امید اینها به ما بوده که رأی بدهیم و اینها بروند مجلس و... . ببینید چطوری شده که الان هر چندوقت یک‌بار اعلام می‌کنند لیست امید مجلس را دوباره اعلام می‌کنیم، اما انگار یکهو یکی از ته لیست امیدش درمی‌رود و می‌رود قاطی اصولی‌ها.
 
به همین دلیل هنوز لیستی اعلام نشده. احتمالا آخرش می‌فهمیم تنها نماینده‌ای که در لیست امید مانده، علی مطهری است که او هم اصلاح‌طلب نیست و اصولگراست. شورای شهر هم همین است. محسن هاشمی یک‌طوری با خبرنگارها صحبت می‌کند انگار هنوز نتایج شورای شهر اعلام نشده و او منتظر است رئیس شورای شهر بشود تا تکلیف شهر و شهرخورها و بودجه‌خوارها را روشن کند. به همین مناسب بودجه شهر تهران دارد جاي ديگري خرج می‌شود. دولت هم که آن‌طور. یک کسانی وزیر شدند که اگر میرسلیم و رئیسی و قالیباف رئیس‌جمهور می‌شدند، آنها مدیر کانال تلگرام اداره پست سلفچگان هم نمی‌شدند.
 
حرف درشت

الان شده شبیه این خریدهای اینترنتی. عکسی که بهت نشان می‌دهند با جنسی که می‌آورند دم در تحویل می‌دهند تومنی هفت صنار فرق دارد. دقیقا مثل همین رأی‌دادن‌های ما. شما به یک چیز دیگر رأی می‌دهی، طرف یک چیز دیگر از کار درمی‌آید.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:03 - 1396/08/20
جانا سخن اززبان ما می گویی
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1396/09/18
لعنت به هرچی دروغ گو
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج