یوسفی: پدیده متشکرم، به اوج برمی‌گردم!
۶۲۹۳۰۰
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷
۸۹۴۱ 
مهاجم پدیده بعد از 6 ماه دوری از میادین پیش از نیم فصل در جمع شاگردان مهاجری قرار خواهد گرفت.
ورزش سه: محسن یوسفی مهاجم تیم فوتبال پدیده پس از مدت‌ها دوری در وضعیت مناسبی به سر می‌برد و می‌گوید به زودی با بازگشت به ترکیب اصلی تیم مثلث خطرناک خط مهاجمان پدیده را رقم خواهد زد. او در گفت‌وگو با ورزش سه به سوالات خبرنگار ما در خصوص شرایط بدنی‌اش، پدیده و مسائل مختلف دیگر پاسخ داد.

گفت‌وگوی یوسفی را در زیر بخوانید:

درباره مصدومیت و دوری 6 ماه از فوتبال بگو؟

مصدومیتم به زمان حضورم در استقلال در دیدار جام‌حذفی برمی‌گردد که در آن بازی احمد جمشیدیان روی مچ پایم رفته بود و این درد چند سالی با من بود تا آنکه در تمرینات پیش فصل پدیده شدت یافت و مجبور به جراحی شدم. اکنون وضعیتم خیلی خوب است و احتمالا تا یک ماه آتی به رقابت‌های فوتبال بازخواهم گشت.

شرایط پدیده را چطور می‌بینی؟

پدیده امسال خیلی خوب نتیجه گرفته، ولی در چند هفته اخیر بدشانسی دامن‌گیرش شده و همین امر تیم را از شرایط آرمانی کمی دور کرده است.

با بازگشت تو خط حمله پدیده قوی‌تر از قبل خواهد شد، درست است؟

پدیده همین حالا هم مهاجمان خوبی دارد و محمد قاضی با صدرنشینی‌اش در جدول گلزنان لیگ این را به اثبات رسانده است. ضمن آنکه من هم با انگیزه‌ای که پس از مدت‌ها دوری از فوتبال دارم، می‌خواهم خطرناک ظاهر شوم و مطمئنا بیشتر از آنکه من کمک مهاجمان پدیده باشم، این آنها هستند که به من کمک خواهند کرد تا به مانند سال‌های گذشته برای تیمم گلزنی کنم. البته نباید فراموش کرد که پدیده به جز خط حمله، مدافعان خوبی دارد که نباید از زحمات آنها به راحتی گذر کرد. امیدوارم امسال همیت خط حمله و دفاع باعث شود پدیده به چیزی که می‌خواهد دست پیدا کند.

خیلی‌ از بازیکنان بابت عدم وصول طلب‌هایشان از تیم هایشان شکایت دارند، فکر می‌کنی باید چه کاری صورت بگیرد تا چنین اتفاقی دیگر رخ ندهد؟

خیلی کارها باید بشود که تا به حال انجام نشده است. البته صحبت‌هایی که این روزها آقایان دایی و قلعه‌نویی داشتند حرف‌ دل اکثر فوتبالیست‌ها بود؛ اما اگر عملی شود و گوش شنوایی برای آن حرف‌ها باشد. نه اینکه مدیران در گفت‌وگوهایشان بگویند طلب‌ها پرداخت شده و هیچ طلبکاری نداریم آن هم در حالی که حرکتی انجام نشده و هیچ پولی به حساب ما واریز نشده است. به جز آن مالیات اضافه بر بدهی‌هایمان با رقم‌هایی تصاعدی باید به اداره مالیات پرداخت شود که این به حق نیست. اما مجبور به پرداخت آن هستیم تا حکم ممنوع‌الخروجی برایمان صادر نشود. خیلی جالب است پولی دریافت نکردید؛ اما هر سال مجبور به پرداخت مبلغی هستید که بر دوش باشگاه  است.

مصدومیتت رو به بهبودی است و بعد از تعطیلات با پرسپولیس بازی دارید، دوست نداشتی در این مصاف شرکت می‌کردی و به مانند سال گذشته به سرخ‌ها گل می‌زدی؟

بله، خیلی دوست داشتم در این بازی بودم و به مانند نیم فصل دوم که به آنها گل زدم، یک گل خوب می‌زدم؛ اما خب بهبودی کامل برایم در اولویت است و قرار گرفتن در کوران مسابقات فوتبال خیلی دور نیست و به زودی پا به زمین بازی خواهم گذاشت.

حرف آخر ...

صحبت پایانی‌ام را به سمت تیم پدیده و حمایت‌های همه جانبه‌شان طی این مدت می‌برم. در این مدتی که در پدیده بودم همیشه خودم را مدیون کسانی که به من اعتماد کردند از جمله آقای مهاجری و مسئولین باشگاه و تیم می‌دانم. مطمئنا با بازگشت دوباره تلاش خواهم کرد که در اوج باشم و برای موفقیتش تلاش خواهم کرد، ضمن آنکه باید بگویم یکسری تیم‌ها مثل سپاهان، ذوب‌آهن و تراکتور امسال ضعف دارند، همین موضوع شرایط را برای پدیده و کسب موفقیت‌هایشان در آینده مناسب خواهد کرد. ما باید از این فرصت بهترین‌ استفاده را ببریم و تیم را آسیایی کنیم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج