شرایط پرسپولیس و استقلال، همچنان نامشخص
۶۲۹۴۳۳
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۰
۵۴۶۱ 
نفت حذف است،
دومین جلسه کمیته بدوی صدور مجوز باشگاه‌ها بعدازظهر امروز برگزار شد اما حاضران در جلسه به این نتیجه نرسیدند که به نمایندگان ایران در آسیا مجوز حرفه‌ای بدهند.
خبرگزاری تسنیم: دومین جلسه کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها بعدازظهر امروز برگزار شد، حاضران در این جلسه به بررسی شرایط و مدارک ارسالی باشگاه‌های پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی و نفت تهران برای حضور در آسیا پرداختند.

در پایان این جلسه اما همانند جلسه اول اعضا برای دادن مجوز به این باشگاه‌ها به نتیجه خاصی نرسیدند. آنچه در جلسه امروز مورد تاکید قرار گرفت این بود که تراکتورسازی همچنان نسبت به سه باشگاه دیگر شرایط بهتری دارد و نفت تهران نیز از نظر کمیته بدوی هیچ شانسی برای حضور در لیگ قهرمان آسیا ندارد. شرایط دو باشگاه پرسپولیس و استقلال نیز همچنان نامشخص است و این دو باشگاه باید مسائل مربوط به امور مالی خود را به صورت کامل حل و شفاف‌سازی کنند.

قرار است فردا نیز جلسه‌ای در این باره تشکیل شود و آنچه تا این لحظه می‌توان گفت این است که فعلا تراکتورسازی شرایط مطلوبی دارد، نفت تهران نمی‌تواند به آسیا برود و پرسپولیس و استقلال کماکان روی لبه تیغ قرار دارند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج