علاقه برانکو به رسن؛ پسرِ قابل اعتماد
۶۲۹۴۶۶
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۵
۷۴۱۶ 
پیغام برانکو برای بازگشت بشاررسن از تمرینات تیم ملی پیام‌های زیادی داشت. بازگشت هافبک عراقی از تمرینات تیم ملی نشان می‌داد که حالا برانکو بیش از قبل روی بازیکن جوانش حساب باز کرده است.
وبسایت نود: پیغام برانکو برای بازگشت بشاررسن از تمرینات تیم ملی پیام‌های زیادی داشت. بازگشت هافبک عراقی از تمرینات تیم ملی نشان می‌داد که حالا برانکو بیش از قبل روی بازیکن جوانش حساب باز کرده است.

 اگرچه رسن نامش در لیست بازی دوستانه عراق و سوریه وجود نداشت و به عنوان بازیکن تیم ملی امید با بزرگسالان تمرین می‌کرد و بازگشت او مشکل و مانع خاصی نداشت اما کمتر پیش آمده بود که برانکو از او یا بازیکن دیگری بخواهد که در روزهای فیفا دی یا تعطیلات به تمرین پرسپولیس برگردد. این اتفاق نشان می‌دهد که برانکو بیش از هر زمان دیگر روی رسن حساب می‌کند. او که در این مدت نشان داده علاقه خاصی به استفاده از بازیکنان خارجی ندارد مگر این که مجبور شود حالا در میان همه گزینه‌هایی که برای میانه میدان دارد رسن را در اولویت قرار داده.

بازیکنی که در دقایق کمی که در آسیا به میدان آمد و در دربی که از ابتدا در ترکیب قرار گرفت توانست عملکرد مثبتی داشته باشد و اعتماد برانکو را جلب کند. حالا بازیکنی که برانکو در ابتدا به او به عنوان تعویض ثابت و نیمکت‌نشین نگاه می‌کرد قرار است جای بازیکنان مهمی را در پرسپولیس بگیرد. بازگشت او می‌تواند جایگاه بازیکنان همیشگی پرسپولیس را به خطر بیندازد. فرشاد احمدزاده که می‌خواهد بعد از گذراندندن دوران مصدومیت به ترکیب برگردد، مسلمان که می‌خواهد همان بازیکن فیکس چند هفته گذشته شود همه یک رقیب آماده به نام بشاررسن را مقابل خود می‌بینند. بازیکنی که برخلاف نیمکت‌نشینان قبلی مورد اعتماد سرمربی هم هست و به مرور، تعداد دقایق حضورش در میدان بیشتر و بیشتر می‌شود.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1396/08/21
رسن بازیکن با استعدادیه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج