برنامه آزمون های علوم پزشکی در آذر ماه
۶۲۹۴۷۴
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۲
۸۵۵۷ 
مطابق تقویم آزمون‌های علوم پزشکی آزمون‌های یاد شده، هر سه در تاریخ ۳۰ آذرماه برگزار می‌شوند تا پرونده آزمون‌های فصل پاییز بسته شود و از مجموع ۳۲ آزمون علوم پزشکی در سال جاری، تنها ۵ آزمون فصل زمستان باقی بماند.
خبرگزاری ایسنا: مطابق تقویم آزمون‌های علوم پزشکی آزمون‌های یاد شده، هر سه در تاریخ ۳۰ آذرماه برگزار می‌شوند تا پرونده آزمون‌های فصل پاییز بسته شود و از مجموع ۳۲ آزمون علوم پزشکی در سال جاری، تنها ۵ آزمون فصل زمستان باقی بماند.

تا پایان آبان‌ماه سال جاری پرونده ۲۴ آزمون علوم پزشکی سال ۹۶ بسته می‌شود؛ فرآیندی که از ۳۱ فروردین با برگزاری آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت آغاز شده است، با برگزاری دوره دیگری از آزمون زبان انگلیسی در بیست و پنجم آبان‌ماه ادامه پیدا می کند.

پس از برگزاری آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت(MHLE) در دهه سوم آبان، دانشجویان علوم پزشکی باید خود را مهیای آزمون‌های برنامه‌ریزی شده در آذرماه سال جاری کنند.

بر اساس تقویم برگزاری سه آزمون علوم پزشکی در آذرماه برنامه ریزی شده که دو آزمون مختص رشته دندانپزشکی است.

آزمون جایابی دانش‌آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور ۲، آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور ۲ و آزمون ملی دندانپزشکی ۲ سه آزمون علوم پزشکی در آذرماه است.

نوبت نخست هر سه این آزمون‌ها، در تاریخ پنجم مردادماه برگزار شده است و جاماندگان نوبت نخست مهلت دارند تا با شرکت در نوبت دوم این سه آزمون از سد آن‌‎ها بگذرند.

به گزارش مفدا، مطابق تقویم آزمون های علوم پزشکی آزمون های یاد شده، هر سه در تاریخ ۳۰ آذرماه برگزار می شوند تا پرونده آزمون های فصل پاییز بسته شود و از مجموع ۳۲ آزمون علوم پزشکی در سال جاری، تنها ۵ آزمون فصل زمستان باقی بماند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج