سلیقه شخصی در گمرک ایران حذف شده
۶۲۹۴۹۰
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۷
۴۴۱۲ 
دبیرکل جهانی گمرک با ابراز شگفتی از تعامل سیستم های اطلاعاتی سازمان های دخیل در تجارت کاهش سلیقه شخصی را در فرآیند گمرکی ارزشمند دانست.
خبرگزاری صدا و سیما: «کونیو میکوریا»،  دبیرکل سازمان جهانی گمرک پس از بازدید از سامانه های گمرک الکترونیک در مهرآباد، گفت : در این سامانه ها همه رویه های گمرکی به صورت الکترونیک و منسجم در حال انجام بوده که کار فوق العاده ای است.

وی ادامه داد:این سامانه ها از پیچیدگی هایی برخوردار بوده و باعث شده است اعمال سلیقه افراد در فرآیند گمرکی حذف شود و میزان درستی و صحت کار را افزایش داده است.

دبیر کل سازمان جهانی گمرک با اشاره به تبادل اطلاعات گمرک ایران با ۲۷ سازمان همجوار افزود:کاهش زمان ترخیص واردات از ۲۶ به ۳ روز و زمان ترخیص صادرات از ۷ به یک روز دستاورد مهمی است که در بستری قانونی میسر شده و در تجارت خارجی ایران مفید خواهد بود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1396/08/20
واقعا؟!؟!؟از ۲۶ روز به سه روز کاهش زمان ترخیص؟!؟!؟!!
چرا چرت به خورد ملت میدن این جماعت؟!؟
من پدر و مادرم هم گمرکی بودن،خودم ترخیصکارم،سند گمرکیم بدون هرگونه اشکال به دلیل قطعی سیستم گمرک،قطعی سیستم استاندارد،قطعی سیستم بازرگانی دو ماهه داره تو گمرک میچرخه،دست به دامن مدیر کل شدیم که اونم جوابی نگرفتیم.والله قبلا بدون سیستم یکپارچه با همون کاغظ بازیاهم خلاف و جرم و رشوه کمتر بود هم زودتر کار ارباب رجوع راه میوفتاد.چرا هنوز فکر میکنن دروغ هرچی بزرگتر باشه قابل پذیرش تره آخه؟!؟!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج