5 پیراهن به یاد ماندنیِ فوتبال به انتخاب FFT
۶۲۹۴۹۱
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۸
۶۳۶۰ 
نشریه فورفورتو به تازگی 50 پیراهن به یاد ماندنی تاریخ فوتبال را فهرست کرده که در اینجا 5 پیراهن برتر را با هم مرور می کنیم.
ورزش سه: نشریه فورفورتو به تازگی 50 پیراهن به یاد ماندنی تاریخ فوتبال را فهرست کرده که در اینجا 5 پیراهن برتر را با هم مرور می کنیم.

به تازگی کمپانی آدیداس از پیراهن های 8 تیم حاضر در جام جهانی از جمله فینالیست های دوره قبل، آلمان و آرژانتین رونمایی کرد؛ پیراهن هایی شکیل که مطمئنا به جذاب تر شدن تصاویری که از جام جهانی روسیه در یادها خواهد ماند، کمک می کنند.

به همین بهانه، نگاهی خواهیم داشت به 5 پیراهن به یادماندنی تاریخ فوتبال که نشریه فورفور تو به تازگی آنها را انتخاب کرده بود:
 
5 پیراهن به یاد ماندنیِ فوتبال به انتخاب FFT

5- تیم ملی انگلیس- پیراهن سوم (1990)

پیراهنی که شاید خیلی هم جذاب و زیبا نباشد اما برای هواداران انگلیسی بسیار خاطره انگیز است. پیراهنی که آمبرو آن را طراحی کرده و طرح آن شامل تعداد زیادی لوزی است. یک خواننده انگلیسی هم این پیراهن را در یکی از ویدئوهایش پوید و به محبوبیت بیشتر آن کمک کرد.


 
5 پیراهن به یاد ماندنیِ فوتبال به انتخاب FFT
 
4- لاتزیو- پیراهن اول (83-1982)

یکی از محصولات جذاب برند NR که با یک طرح مینیمالیستی و ساده، از رنگ و لوگوی باشگاه لاتزیو به بهترین شکل استفاده کرد. باشگاه لاتزیو چند فصل قبل طرح به روز شده ای از این پیراهن را بار دیگر در دیدارهای خانگی استفاده کرد.
 


5 پیراهن به یاد ماندنیِ فوتبال به انتخاب FFT

3- هلند- پیراهن اول (1976)

اسپانسر شخصی یوهان کرویف، کمپانی پوما بود، بنابراین او یکی از سه نوار روی آستین ها که نشان همیشگی آدیداس، رقیب و دشمن قدیمی پوماست، را از پیراهنش برداشته بود که شکل جذاب تری به آن داده بود. این احتمالا بهترین پیراهن تاریخ هلند بود؛ چیزی در اندازه خود هلند جذاب دهه 70.


 
5 پیراهن به یاد ماندنیِ فوتبال به انتخاب FFT

2- بوکا جونیورز- پیراهن اول (1981)

کم پیش می آید که از یک تیم فوق العاده و یک پیراهن زیبا در یک زمان رونمایی شود اما این برای بوکاجونیورز ابتدای دهه 1980 رخ داد؛ تیمی که مارادونای جوان را در اختیار داشت و یکی از بهترین فصل های تاریخ بوکا، با یکی از زیباترین پیراهن های تاریخ فوتبال رقم خورد.


 
5 پیراهن به یاد ماندنیِ فوتبال به انتخاب FFT

1-دانمارک- پیراهن اول (1986)

بسیاری از ستاره های دانمارک که در سال 1992 قهرمان اروپا شدند، در جام جهانی مکزیک هم حضور داشتند اما خاطره اصلی دانمارک در سال 1986، نه نمایش های آنها، که پیراهنی بود که کمپانی هومل برای آنها طراحی کرده بود، استفاده از راه های قرمز و سفید در یک سمت پیراهن و آستین و رنگ قرمز آلبالویی در سمت دیگر، جلوه ویژه ای به این پیراهن داده بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج