اصغرخانی: شفر راه سختی در پیش دارد
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۲۹۶۵۵
۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۴
۳۳۶۹
پیشکسوت فوتبال ایران با ابراز رضایت از عملکرد تیم ملی مقابل پاناما گفت: با شرایطی که استقلال در اوایل فصل برایش به وجود آمده، شفر راه سختی در پیش خواهد داشت.
خبرگزاری مهر: ایوب اصغرخانی در خصوص شرایط این روزهای استقلال اظهار کرد: تغییرات در تیم پرطرفدار پایتخت تا حدودی جواب داده، شفر توانست از لحاظ روحی و روانی، تیم را متحول کرده و از لحاظ فنی با توجه به زمان کوتاهی که در اختیارش داشت، شکل بازی استقلال را تغییر داد و توانست عملکرد قابل قبولی داشته باشد.

وی ادامه داد: شاید اگر او چند هفته زودتر به استقلال می‌آمد، در دربی هم شکست نمی‌خورد اما حرفه‌ای‌گری سرمربی آلمانی تأثیرات خود را نشان داده و استقلال توانست در چند بازی اخیر خود، عملکرد نسبتاً خوبی داشته باشد.

اصغرخانی افزود: شفر در بدترین شرایط به استقلال آمد و روزهای سختی در پیش دارد و باید منتظر بمانیم، ببینیم که در هفته‌های آتی و با شروع نیم فصل دوم، چقدر توانسته برای استقلال مثبت و تأثیرگذار باشد.

پیشکسوت استقلال در خصوص دعوت هفت ملی‌پوش استقلال به تیم ملی و خط خوردن چهار نفر از آنها گفت: برای خط‌خورده‌ها، حضور در تمرینات کی‌روش بسیار مثبت بوده است. این موضوع را خودِ آنها هم تائید کرده‌اند و حالا مطمئن هستند اگر با انگیزه بیشتری در لیگ بازی کنند، در لیست کی‌روش خواهند بود و شاید اتفاقاتی رخ دهد که بتوانند به جام‌جهانی هم راه پیدا کنند؛ بنابراین نباید از خط‌خوردنشان ناراحت باشند بلکه باید تلاش بیشتری از خود به خرج دهند تا بتوانند در اردوهای بعدی هم به تیم ملی دعوت شوند.

وی درباره بازی تیم ملی ایران برابر پاناما تصریح کرد: بازی خوبی را تماشا کردیم؛ خصوصاً در نیمه دوم که پانامایی‌ها فشار زیادی بر روی دروازه ما آوردند و چند موقعیت مسلم گلزنی را از دست دادند؛ مطمئنم کی‌روش بابت این مسئله خوشحال است که پاناما فشار زیادی بر روی تیم ملی آورده و توانسته محک خوبی برای بازیکنان باشد.

اصغرخانی اظهار کرد: باید منتظر بمانیم تا بازی ونزوئلا را هم تماشا کنیم و تفکرات کی‌روش در این بازی را هم مشاهده کنیم؛ او یک سرمربی حرفه‌ای است و قطعاً می‌داند از این دو دیدار چه چیزی می‌خواهد.

پیشکسوت استقلال تأکید کرد: تا جام‌جهانی تنها ۶ ماه باقی مانده و باید همه دست به دست هم دهیم، تلاش و از تیم ملی حمایت کنیم تا حضوری موفق در جام‌جهانی داشته باشیم. بازی‌های تدارکاتی خوب، با تیم‌های قدرتمند اروپایی می‌تواند بازیکنان ما را آب‌دیده‌تر کرده تا حضوری موفق در جام‌جهانی داشته باشند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همه این مسائل منوط به این است که مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال با حمایت‌های بی‌دریغ خود و تزریق آرامش به سرمربی و بازیکنان، راه موفقیت تیم ملی در جام‌جهانی را هم باز کنند تا شاهد بازی‌ها و نتایج خوب از تیم ملی باشیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
کیان برنا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر