فیلم «مد مکس» چگونه ساخته شده است؟
۶۲۹۷۱۶
۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳
۲۱۵۵
دنیای تصویر: امروزه کارگردانان کمی با وسواس عجیب و غریب روی هر فریم و هر کات باقی مانده‌اند. استیون سودربرگ ۵۴ ساله یکی از آن‌ها است؛ «خارج از دید» و «یازده یار اوشن» این ادعا را اثبات می‌کند.
دنیای تصویر: امروزه کارگردانان کمی با وسواس عجیب و غریب روی هر فریم و هر کات باقی مانده‌اند. استیون سودربرگ ۵۴ ساله یکی از آن‌ها است؛ «خارج از دید» و «یازده یار اوشن» این ادعا را اثبات می‌کند. این کارگردان کهنه‌کار اظهار نظر جالبی در مورد اکشن جرج میلر «مد مکس: جاده خشم» داشته که اگر اغراق تصورش نکنیم میلر چیره دست‌ترین اکشن‌ساز امروز هالیوود محسوب می‌شود.

 سودربرگ در مورد این فیلم گفته:

«توانایی کنترل صحنه یک مهارت و استعداد است که برای یک کارگردان ارزشمندترین چیز به حساب می‌آید. این را می‌گویم چون کسانی وجود دارند که خیلی از من با ۴۰ سال فعالیت مدون همراه با مطالعه بهتر این کار را بلدند. هفته‌ی پیش برای بار دیگر "مد مکس: جاده‌ی خشم” را تماشا کردم، و باید اعتراف کنم که قادر به ساختن ۳۰ ثانیه از آن فیلم هم نیستم، یعنی کارم به جایی ختم می‌شود که با یک اسلحه در دهانم مغزم را منفجر کنم! اصلا نمی‌فهمم جرج میلر چطور این کار را انجام داده، شغلم این است که متوجه شوم اما نمی‌توانم. دقیق‌تر بگویم، دو چیز برایم تفهیم نمی‌شود، اول اینکه چطور هنوز فیلمبرداری کار ادامه ندارد و اینکه چطور صدها نفر سر صحنه جان خودشان را از دست نداده‌اند!»
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج