واکنش ها به نمایش خصوصی «لیگ عدالت»
۶۲۹۷۱۹
۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
۳۲۹۲
دنیای تصویر: نمایش‌های خصوصی «لیگ عدالت» آغاز و اولین واکنش‌ها به این فیلم در اینترنت منتشر شده است.
دنیای تصویر: نمایش‌های خصوصی «لیگ عدالت» آغاز و اولین واکنش‌ها به این فیلم در اینترنت منتشر شده است. طبق واکنش‌ها به نظر می‌آید در کل با فیلمی راضی کننده طرف باشیم هرچند طبق نظرات، روایت اثر دچار مشکل است و با شرور جذابی هم طرف نیستیم اما نکته‌ای که شاید همه به آن اذعان کرده‌اند شیمی جذاب بین قهرمان‌ها است که توانسته مشکلات اثر را بپوشاند. در زیر تعدادی از این واکنش‌ها را مرور می‌کنیم.

گرمین روسیر:«”جاستیس لیگ” خوب است. از نظر روایت درهم ریخته است، شرورش عالی نیست اما قهرمان‌هاعالی هستند. فیلم بامزه است و شخصیت‌ها در کنار هم خیلی خوب کار می‌کنند عاشقش نشدم اما قطعا هیجان زده‌ام که ببینم در آینده باهاش چه می‌کنند.»

شان گربر:«”جاستیس لیگ” بلاک باستر بامزه‌ای است. به اندازه‌ای سرگرم کننده هست که بتواند بر مشکلاتش غلبه کند. همکاری تیمی کارآمد از آب درآمده. فیلم چیزی بیشتر از صرف چند لحظه‌ی ابر قهرمانی است و در کل ارزش دیدن روی صفحه ی بزرگ را دارد. شاید چیزی که خیلی‌ها امیدوارند نباشد اما قطعا چیزی که خیلی‌ها می‌ترسیدند باشد نیست.»

نیت بریل:« "جاستیس لیگ” همان جمع شدن تیم دی سی‌ای است که دلتان می‌خواهد. از اول تا آخرش به من خوش گذشت. وسعت بخشیدن به جهان دس سی طرفداران را دیوانه خواهد کرد. همین طور سوپرمن.»

براندن دیویس:« خوب:”جاستیس لیگ” فیلم مورد علاقه‌ی من در جهان سینمایی دی سی است. باعث می‌شود از قهرمان‌هایش خوشت بیاید و بخواهی دوباره جمع شدن تیم را ببینی. نکته‌ی بد: "جاستیس لیگ” در گفتن قصه‌اش عجله دارد. شرورش سطحی و فراموش شدنی است.»
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج