نبرد تماشایی مک‌لارن در برابر لامبورگینی
۶۲۹۸۱۲
۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱
۴۰۵۹ 
مک‌لارن 720S و لامبورگینی هوراکان پرفورمانته خودروهایی در بازه قیمت تقریباً یکسانی قرار دارند، اما از نظر فنی تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند. زمانیکه صحبت از مسابقه درگ به میان می آید، هیچکدام از این مسائل مهم نیستند و تنها نتیجه تعیین کننده بهترین میان آنهاست.
مجله سخت افزار: مک‌لارن 720S و لامبورگینی هوراکان پرفورمانته خودروهایی در بازه قیمت تقریباً یکسانی قرار دارند، اما از نظر فنی تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند. زمانیکه صحبت از مسابقه درگ به میان می آید، هیچکدام از این مسائل مهم نیستند و تنها نتیجه تعیین کننده بهترین میان آنهاست. ویدئویی که در این مطلب به تماشای آن خواهیم نشست بخشی از سری مسابقاتی می باشد که در آن لامبورگینی به جنگ تعدادی از رقیبان سرسخت خود خواهد رفت. این بار نوبت به مک لارن 720S رسیده است.
 
 تماشا کنید: نبرد تماشایی مک‌لارن 720S در برابر لامبورگینی هوراکان پرفورمانته

اگر از طرفداران ماشین های سوپر اسپرت بوده باشید میدانید که مک‌لارن 720S یکی از سریعترین سوپراسپرت هایی می باشد که تاکنون عرضه شده است. لامبورگینی هوراکان پرفورمانته با موتوری که همچنان از طریق پاشش سوخت طبیعی استفاده می کند، نیرو میگیرد. برای خیلی ها رقابت بین این دو ماشین نتیجه بسیار واضحی دارد، اما تماشای مسابقه بین خودرویی با تکنولوژی روز و خودرویی متعهد به اصول سنتی خالی از لطف نخواهد بود. پس از شما دعوت می کنیم که این درگ ریس جذاب و هیجان انگیز را تماشا بفرمایید.
 
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
 تماشا کنید: نبرد تماشایی مک‌لارن 720S در برابر لامبورگینی هوراکان پرفورمانته
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج