«تراشتگن» در تیم ملی آلمان جای «نویر» را می‎گیرد؟
۶۲۹۸۳۶
۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵
۸۰۵۴ 
عملکرد فوق‌العاده مارک آندر تراشتگن باعث شده صحبت از احتمال دروازه ثابت شدن او در تیم ملی زیاد و جایگاه نویر متزلزل شود.
خبرگزاری مهر: شکی در این نیست که امسال سال مارک آندره تراشتگن است و عملکرد فوق‌العاده دروازه‎بان آلمانی تیم فوتبال بارسلونا باعث شده تا مانوئل نویر مصدوم نگران جایگاهش در تیم ملی برای بازی‌های جام جهانی روسیه باشد.

در بازی‌های فصل جاری برای بارسلونا او همانقدر اهمیت داشته که بازیکنان گلزن این تیم داشتند. در بازی با آلاوز، اتلتیکومادرید و اتلتیک بیلبائو او مهارهایی تعیین کننده داشت.

عملکرد تراشتگن در بازی‌های این فصل هم در تیم باشگاهی و هم در تیم ملی آلمان به اندازه‎ای خوب بوده که چیزی که قبلا غیرممکن به نظر می‏رسیده، حالا ممکن به نظر می‎‏رسد، یعنی نیمکت‎نشینی مانوئل نویر در تیم ملی آلمان.

طبق ادعای بیلد، دروازه‎بان ملی پوش تیم فوتبال بایرن مونیخ در ماه آگوست بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت به زمین بازی بازگشت، اما چند هفته بعد با بدشانسی دوباره مصدوم شد و باید تا ژانویه نیمکت‎نشین باشد.

این بهترین فرصت برای تراشتگن بود و به خوبی هم از این فرصت استفاده کرد و از آن زمان او در همه بازی‎های تیم ملی آلمان در دروازه تیمش ایستاده است، حتی بازی مقابل انگلیس. این یعنی سرمربی و هواداران تیم ملی آلمان به خوبی عملکرد و درخشش او را دیدند.

گفته می‎شود صحبت‌‎ها و تردیدهایی در این باره وجود دارد که شماره یک تیم ملی آلمان کدام دروازه‎بان باید باشد. نویر هم زمانی که مصدوم نباشد درست به اندازه تراشتگن دروازه‎بان فوق‌العاده‌ای است و تجربه بیشتری هم نسبت به دروازه‎بان جوان بارسا دارد. باید صبر کرد و دید نظر یوآخیم لوو برای بازی‌های جام جهانی روسیه چیست.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج