احراز هویت اشخاص در فضای مجازی
۶۲۹۹۵۵
۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۹
۵۲۰۴ 
دبیر شورای عالی فضای مجازی با تاکید بر اهمیت ساماندهی نظام هویت در فضای مجازی، گفت: باید تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای فعالیت در فضای مجازی احراز هویت شوند.
خبرگزاری مهر - معصومه بخشی پور: دبیر شورای عالی فضای مجازی با تاکید بر اهمیت ساماندهی نظام هویت در فضای مجازی، گفت: باید تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای فعالیت در فضای مجازی احراز هویت شوند.
 
 دبیر شورای فضای مجازی:اشخاص حقیقی و حقوقی در فضای مجازی احراز هویت می شوند

سید ابوالحسن فیروز آبادی در بازدید از سازمان ثبت احوال کشور گفت: یکی از مهمترین زیر ساختهای فضای مجازی کشور بحث هویت است و باید تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای فعالیت در فضای مجازی احراز هویت شوند.

وی با اشاره به اینکه شورای عالی فضای مجازی کشور به دنبال ساماندهی نظام احراز هویت در فضای مجازی است، افزود: تا زمانی که احراز هویت اشخاص در فضای مجازی ساماندهی نشود بسیاری از طرح‌ها و برنامه‌ها در این فضا ناقص خواهد ماند و این مهم اتفاق نمی‌افتد مگر با همکاری تمامی دستگاه ها و به خصوص سازمان ثبت احوال که به عنوان اصلی‌ترین مرکز باید در این زمینه فعالیت کند.

فیروزآبادی با بیان اینکه احراز هویت برای اجرای دولت الکترونیک نیز جزو الزامات محسوب می شود تصریح کرد: در صورتی که تا سال ۱۳۹۷ این پروژه به سرانجام برسد، هر ایرانی برای استفاده از خدمات اجتماعی در فضای مجازی باید هویت هوشمند داشته باشد و در غیر این صورت نمی‌توانند از خدمات بانکی، درمانی، مسافرتی و ... استفاده کند.

دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور گفت: بسیاری از کشورها برای ایجاد دولت ها و شهرهای هوشمند وزارتخانه تاسیس کردند و در ایران نیز اختصاص کارت هوشمند به شهروندان از پروژه های بزرگ ملی کشور است، در صورتی که مردم کارت هوشمند داشته باشند دولت می‌تواند طرح ها و خدمات مطلوبتری را ارائه دهد.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:30 - 1396/08/21
احراز هویت یا جاسوسی؟؟؟؟!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1396/08/21
باشه گروهبان گارسیا!!!!!
Iran, Islamic Republic of
20:22 - 1396/08/21
یعنی کاملا میخوایدتوزندگی مردم سرک بکشیدکه میکشید
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1396/08/21
چند سال است میخواهید کار تی به مردم بدهید؟ ایکاش از تولید موبایل تا دسترسی جهان با ان را با عملکرد شما مقایسه کنیم
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1396/08/21
فکر کردی اینجا آگاهیه و ما مجرم؟ خجالت بکشید . از چی میترسبد؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج