بهتر است مربی بعدی بایرن، آلمانی زبان باشد
۶۲۹۹۹۲
۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۸
۸۵۰۸ 
هوملس:
کارلو آنچلوتی پس از یک فصل هدایت بایرن مونیخ چندی پیش برکنار شد و یوپ هاینکس به این باشگاه بازگشت.
ورزش سه: کارلو آنچلوتی پس از یک فصل هدایت بایرن مونیخ چندی پیش برکنار شد و یوپ هاینکس به این باشگاه بازگشت.

مشکلات آنچلوتی با برخی بازیکنان بزرگ یکی از دلایل عدم موفقیت کارلتو در بایرن بود هرچند که او توانست مونیخی ها را به قهرمانی بوندسلیگا برساند. هاینکس نیز به طور موقت تا پایان فصل هدایت بایرن را عهده دار خواهد بود.

از ناگلسمان، سرمربی هافن هایم و توماس توخل، سرمربی فصل قبل دورتموند به عنوان گزینه های بایرن برای فصل آینده نام برده شده است.

بهتر است مربی بعدی بایرن، آلمانی زبان باشد
 
متس هوملس که از او به عنوان یکی از خائنین به آنچلوتی نام برده شده بود در مورد گزینه های سرمربی گری فصل بعد بایرن گفت:« ترجیح می‌دهم هر موقع وقت تغییر سرمربی رسید در این خصوص نظر بدهم.

ناگلسمان تنها دو سال از من بزرگتر است، اما حضور او روی نیمکت بایرن مونیخ هم غیرممکن نیست. به شخصه ترجیح می‌دهم مربی آلمانی زبان، هدایت تیم آلمانی را برعهده داشته باشد.»
 
هاینکس:« هاینکس روی انضباط تأکید خاصی دارد. ساختار کاری او روشن و واضح است که این برای بازیکنان خیلی خوب است. او روحیه تیمی خوبی به بایرن تزریق کرده است.»

بهتر است مربی بعدی بایرن، آلمانی زبان باشد
 
آنچلوتی:« زمانی که کارلتو سرمربی بایرن شد، با هر کسی که از او شناخت داشت، صحبت می‌کردم جز تمجید چیزی از آنچلوتی نمی‌گفتند. یادم می‌آید که یک روز یکی از دوستان فوتبالیستم را دیدم و او به من گفت که کار با آنچلوتی چیزی است که هرگز شبیه به آن را تجربه نکرده‌ای.

 به هر حال ارتباط زبانی خیلی اهمیت دارد. خود من وقتی آلمانی صجت می‌کنم خیلی راحت‌تر هستم. فاکتور زبان در ماهیت دوران مربیگری آنچلوتی در بایرن خیلی نقش داشت و او نتوانست ارتباط کلامی و زبانی که در باشگاه‌های دیگر داشت، در بایرن داشته باشد.»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج