روستاهایی که بیشترین قطع نخاعی در زلزله‌ را داشتند
۶۳۲۲۵۱
۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۷
۱۱۳۵۵
معاون توسعه، پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور از قطع نخاع شدن حدود 100 تن به‌دنبال زلزله کرمانشاه و مناطق غرب کشور خبر داد.
خبرگزاری ایسنا: معاون توسعه، پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور از قطع نخاع شدن حدود 100 تن به‌دنبال زلزله کرمانشاه و مناطق غرب کشور خبر داد.

فرید براتی سده در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به موقعیت کوهستانی مناطق زلزله زده و روستاهای قرار گرفته در این مناطق اظهار کرد: افراد آسیب دیده بیشتر ساکن روستاهای کوهستانی و مربوط به مناطق ریجاب، زرده‌دالاهو و سرپل ذهاب بوده‌اند.

وی با اشاره به پیش بینی‌های سازمان بهزیستی برای تشکیل کمیته «تعیین معلولیت» در مناطق زلزله زده تصریح کرد: دستور تشکیل این کمیته از دیروز صادر و در اسرع وقت شناسایی و ثبت اطلاعات این افراد انجام خواهد شد. این افراد سپس تحت پوشش سازمان بهزیستی برای دریافت خدمات و کمک ها قرار خواهند گرفت.

معاون توسعه، پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر نزدیک به 80 نفر از این افراد در بیمارستان کرمانشاه بستری شده‌اند و باقی آنها نیز در بیمارستان های تهران و همدان درحال دریافت خدمات درمانی هستند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج