داماد ترامپ متهم به پنهان کاری شد
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
استخدام_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۳۲۵۴۶
۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۳
۹۵۷۸
سناتورهای آمریکایی می‌گویند مشاور و داماد دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، درباره دریافت ایمیل‌هایی مربوط به ویکی‌لیکس و "اقدام‌های روسیه" در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا همه اطلاعات را ارائه نکرده است.
خبرگزاری ایسنا: سناتورهای آمریکایی می‌گویند مشاور و داماد دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، درباره دریافت ایمیل‌هایی مربوط به ویکی‌لیکس و "اقدام‌های روسیه" در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا همه اطلاعات را ارائه نکرده است.

دو سناتور آمریکایی در نامه‌ای به وکیل جارد کوشنر، داماد و مشاور دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا از وی خواسته‌اند که اسناد بیشتری در اختیارشان بگذارد. سنای آمریکا همچون پلیس فدرال این کشور، مشغول تحقیق درباره نقش روسیه در انتخابات سال گذشته آمریکا هستند.

آنها می‌گویند از صحبت‌های شاهدان دیگر بود که از وجود این ایمیل‌ها آگاه شدند. یکی از وکلای کوشنر گفته که موکلش آماده ارائه توضیحات بیشتری به هیئت تحقیق است.

دو سناتوری که در راس کمیته قضایی سنا هستند، یکی از حزب جمهوری‌خواه و دیگری از حزب دموکرات نوشته‌اند که ایمیل‌های مورد نظرشان از مدارکی که در اختیارشان قرار گرفته، حذف شده است.

آنها ضمن تشکر از همکاری کوشنر در تحقیقات کمیته قضایی نوشته‌اند، مدارکی که در اختیارشان قرار گرفته، ناقص است.

وکیل کوشنر در جواب، بیانیه‌ای منتشر کرده که در آن مدعی شده تمام مدارک مربوط به تماس‌ها و گفت‌وگوها با روس‌ها در دوره انتخابات و بعد از آن به کمیته ارائه شده است.

سناتورها اما می‌گویند، کوشنر ایمیل‌هایی دریافت کرده که به ویکی‌لیکس مربوط بوده و کارهای پس‌پرده روسیه و دعوتنامه‌ای به یک مهمانی شام که آنها را برای مقام‌های دیگر کمپین انتخاباتی ترامپ فرستاده است.

آنها می‌گویند ایمیل‌هایی از شاهدان دیگر دارند که نشان می‌دهد کوشنر هم آن ایمیل‌ها را گرفته اما به هیئت تحقیقاتی سنا تحویل نداده است.

به گفته آنها، کوشنر از ارائه ایمیل‌هایی که نام افراد مرتبط با تحقیقات روسیه در آنها آورده شده، خودداری کرده است. آنها همچنین می‌خواهند فهرست مراودات تلفنی او را هم در اختیار داشته باشند.

به گزارش بی‌بی‌سی، سناتورها تا ۲۷ نوامبر یعنی 10 روز دیگر به کوشنر فرصت داده‌اند که مدارک مورد نظر را در اختیارشان بگذارد.

هرچقدر روسیه انکار می‌کند اما دستگاه‌های امنیتی آمریکا معتقدند که آن کشور در انتخابات سال گذشته آمریکا به نفع دونالد ترامپ وارد عمل شده بود تا در رقابت با هیلاری کلینتون، رقیب دموکرات ترامپ در انتخابات 2016 ریاست جمهوری آمریکا پیروز شود.

این نامه در زمانی به وکیل کوشنر فرستاده شد که پسر بزرگ ترامپ نیز اعتراف کرده از طریق سیستم پیام‌رسان توییتر با ویکی‌لیکس در دوره انتخابات در تماس بوده است.

وبسایت افشاگر ویکی‌لیکس با افشای ایمیل‌های داخلی حزب دموکرات پیش از انتخابات، مایه آبروریزی آنها شد.

رابرت مولر، هیئت تحقیقاتی ویژه اف بی آی را رهبری می‌کند که به نقش روسیه در انتخاباتی که گذشت می‌پردازد. در یک ماه گذشته این هیئت حکم بازداشت سه عضو کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ را صادر کرد. یکی از این سه نفر اتهام‌هایش را پذیرفت و گفته می‌شود که با کارآگاهان در حال همکاری است. پال مانافورت، که برای دوره‌ای رئیس کمپین انتخاباتی آقای ترامپ بود و یک همکارش اما اتهام‌هایشان را نپذیرفته‌اند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر