طنز؛ تخم‌لقت کجاست محبوب من؟
۶۳۴۴۱۷
۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۹
۷۵۵۷
روزنامه جهان صنعت - امیرحسین میراسماعیلی: درودی دوباره دارم به تو محبوب من‌. هیچ خبر داری در این چند روزی که از حال هم بی‌خبر بودیم چه اتفاقاتی در اینجا افتاده و به چه سختی حوادث دردناک را از سر گذرانده‌ایم؟
روزنامه جهان صنعت - امیرحسین میراسماعیلی: درودی دوباره دارم به تو محبوب من‌. هیچ خبر داری در این چند روزی که از حال هم بی‌خبر بودیم چه اتفاقاتی در اینجا افتاده و به چه سختی حوادث دردناک را از سر گذرانده‌ایم؟ خبرت هست که نان گران شد و مسکن مهر ویران شد؟ خبرت هست که سحر قریشی بازیگر تئاتر شد؟ خبر نداری محبوب من‌.
 
حتما اینکه حمید بقایی هم در مسجد شاه‌عبدالعظیم به بست‌نشینی رو آورده و خود را اپوزیسیون نظام تلقی می‌کند را هم نمی‌دانی؟‌.‌.‌. اصلا شنیده‌ای که سردار حقانیان به معاون اول مملکت «لعنت» فرستاده و عبدولی‌ها را حواله تخم‌لق جهانگیری کرده است؟ در همین چند روز اخیر اتفاقاتی افتاده که قبلا در طول یک دهه می‌افتاد و چون خردخرد در ما حلول می‌کرد چندان دردش اذیت‌کننده نبود، ولی حالا سلبریتی‌ها و مسوولان کمی عجول شده‌اند و دیگر به پایان باز هم اعتقادی ندارند‌.
 
تو فکرش را می‌کردی که روزی برسد تتلو نیز برای کمک به زلزله‌زدگان شماره حساب اعلام کند یا احمدی‌نژاد برای بررسی عمق فاجعه به محل زلزله برود؟ اینها که دیدار روی ماه‌شان هم برای مردم برابر با فاجعه‌ای همچون بمب اتمی هیروشیماست دیگر چرا فاجعه‌گروپ می‌زنند؟ از عشق سلبریتی‌های وطنی به سلفی گرفتن با زلزله‌زدگان هم که بگذریم، این دوستان و آشنایان دور و اطراف ما ول‌کن ماجرا نیستند محبوب من‌.
 
پنج نفر از رفقای ما سوار ماشین شده‌اند، ماشین را پر از وسایل کباب و قلیان و هایپ کردند و به سمت کرمانشاه راه افتادند، بعد که رسیده‌اند، دیدند «ای وای یادمون رفت واسه زلزله‌زده‌ها چیزی بیاریم که؟ خب حالا یه سلفی بگیریم باهاشون که اینطوری لااقل تونسته باشیم مشکلات‌شون رو واسه مردم دیگه منعکس کنیم پرهام جون!» اوضاع دراماتیکی است محبوب من‌. در راه که می‌آیی سری به آقای جهانگیری بزن و تخم‌لقش را با خودت بیاور تا یک نیمرویی بزنیم دور هم‌.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:23 - 1396/08/30
احسنت احسنت احسنت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج