نرخ های جدید نان از هفته آینده اعمال می‌شود
۶۳۵۰۸۰
۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۷
۶۹۶۵
اتاق اصناف ایران در نامه ای به اتاق های اصناف استان تهران، مصوبه ستاد تنظیم بازار مبنی بر افزایش 15 درصدی قیمت نان را به نانوایی ها تهران اعلام کرد و انتظار می رود نرخ های جدید از هفته آینده اعمال شود.
خبرگزاری ایرنا: اتاق اصناف ایران در نامه ای به اتاق های اصناف استان تهران، مصوبه ستاد تنظیم بازار مبنی بر افزایش 15 درصدی قیمت نان را به نانوایی ها تهران اعلام کرد و انتظار می رود نرخ های جدید از هفته آینده اعمال شود.
 
ستاد تنظیم بازار در مصوبه اخیر خود با افزایش 15 درصدی قیمت نان سنتی در تهران از ابتدای آذرماه موافقت کرد زیرا قیمت نان یارانه ای از سال 93 تاکنون با وجود افزایش قیمت نهاده های دیگر از جمله آب، برق، گاز و دستمزد، افزایشی نداشته است.
 
در همین راستا اتاق اصناف تهران با صدور بخشنامه ای، ضمن اعلام وزن قانونی چانه نان، به نانوایی ها مجوز این افزایش قیمت را داده است.
 
طبق این مصوبه، وزن چانه خمیر نان بربری 510 گرم، نان تافتون سنتی ٢٣٠ گرم، نان لواش و تافتون گردان 140 گرم و نان سنگک 560 گرم است.
 
در این بخشنامه از اتاق های اصناف استان تهران خواسته شده است که همراه با افزایش نرخ مصوب نان، نظارت مستمر بر ارتقای کیفیت به منظور کاهش ضایعات نان و حمایت از حقوق مصرف کنندگان داشته باشند.
 
 با وجود آنکه امروز برخی رسانه ها قیمت های جدید انواع نان های سنتی را منتشر کردند، این قیمت ها هنوز نهایی نشده و باید اتحادیه نانوایان تهران در این زمینه تصمیم گیری و پیشنهاد خود را کارگروه آرد و نان کشور ارایه کند تا به تصویب برسد.
 
«علی فاضلی» رئیس اتاق اصناف ایران امروز در گفت و گویی اعلام کرد که با توجه به اینکه ابلاغ دستورالعمل افزایش قیمت نان به اتحادیه ها و واحدهای صنفی اندکی زمان بر است، اجرای نهایی افزایش قیمت نان در نانوایی ها به هفته آینده موکول شده است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:21 - 1396/09/01
والله دیگه رای نمیدم,,,,,گفتیم روحانی خوبه دیدیم همه چیز گرون شد,,,,دیگه کم اوردیم,,,,حداقل رای نمیدم دلم خوشه انتخاب ما نبوده,,,,خدا ازتون نگذره
Iran, Islamic Republic of
16:28 - 1396/09/01
با این کارشون چی سرجاشه که نان باشه جیبشون گشادتر شده
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1396/09/01
خدا به داد ما برسه که کارگر هستیم و اگه یه روز کار نکنیم.ده روز عقب می افتیم.به حق مظلومیت امام حسین که خیر از زندگیتون نبینید ........
Iran, Islamic Republic of
18:09 - 1396/09/01
میگن هفته ی بعد ولی از دیروز نانواهاگرون کردن با قیمت جدید ميدن دست مردم آیا مسئولین کورن خدامجازاتتون کنه از زندگی نا امید شدیم خدا ازتون نگذره
Iran, Islamic Republic of
18:09 - 1396/09/01
ایا این تصمیم از طرف اگر چه کسی صورت گرفته ااصلا درست نیست مردم بیکار را در نظر نگرفته
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1396/09/01
سنگک شده ۹۲۰ تومن؟
هزار می‌دی بقیه‌شم می‌گه چنتا سنگ بردار :||
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج