نتانیاهو به فرانسه می رود
۶۳۵۲۷۰
۰۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۹
۲۷۸۶ 
وزیر انرژی رژیم صهیونیستی گفت که در تماس تلفنی امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم قرار شد که وی در اوایل دسامبر (2017) راهی پاریس شود.
خبرگزاری ایرنا: وزیر انرژی رژیم صهیونیستی گفت که در تماس تلفنی امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم قرار شد که وی در اوایل دسامبر (2017) راهی پاریس شود.

 به نقل از رادیو بین المللی فرانسه، یووال اشتاینیتز در باره سیاست های فرانسه در قبال تحولات جاری در منطقه خاورمیانه به رادیو ارتش رژیم صهیونیستی گفت که مکرون و نتانیاهو در باره مسائل خاورمیانه گفتگو و توافق کردند که در ملاقات روزهای آتی در پاریس، در خصوص این موضوعات مفصل تر با یکدیگر مذاکره کنند.

دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی نیز تصریح کرد که گفتگوی تلفنی این دو به ابتکار مکرون صورت گرفت و طی آن بحران جاری لبنان، توافق هسته ای با ایران، ادعای استقرار نظامی این کشور در سوریه و همچنین اقدامات جمهوری اسلامی ایران در خاورمیانه، مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

تهران در روزهای گذشته، موضع گیری های فرانسه را درباره سیاست منطقه ای ایران و آزمایش های موشکی این کشور مورد انتقاد قرار داده است.

مکرون جمعه گذشته از دولت ایران خواست به سیاست های کنونی اش در منطقه و همچنین برنامه موشک های بالستیکی خود خاتمه دهد.

اشتانیتز همچنین با اذعان به این موضوع که برخی کشورهای عربی با این رژیم رابطه پنهانی دارند، از ذکر نام این کشورها طفره رفت و افزود: تل آویو با برخی از کشورهای عرب و مسلمان پیوند مخفیانه دارد، اما، به در خواست آنان از ذکر نام این کشورها خودداری می کند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج