جیمز کامرون و یک تجربه دیوانه‌وار دیگر
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۶۳۵۷۵۱
۰۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۷
۱۰۷۶۰
تولید چهار ادامه‌ی فیلم «آواتار» آغاز شده و جیمز کامرون در عملی بی‌سابقه چهار فیلم را باهم تولید خواهد کرد. پیش از جیمز کامرون، پیتر جسکون سه فیلم «ارباب حلقه‌ها» را با هم ساخته و این کار کامرون یک رکورد به حساب می‌آید.
دنیای تصویر: تولید چهار ادامه‌ی فیلم «آواتار» آغاز شده و جیمز کامرون در عملی بی‌سابقه چهار فیلم را باهم تولید خواهد کرد. پیش از جیمز کامرون، پیتر جسکون سه فیلم «ارباب حلقه‌ها» را با هم ساخته و این کار کامرون یک رکورد به حساب می‌آید.

جیمز کامرون سال‌ها است درباره‌ی به تصویر کشیدن دنیای زیر آب پاندورا صحبت می‌کند و کم کمتر کسی حرفش را باور می‌کرد که بتواند با استفاده از موشن کپچر در زیر آب فیلمبرداری کند. اما زمانی که بالاخره خبر شروع فیلمبرداری «آواتار»های تازه در پاییز امسال منتشر شد همه قانع شدند که کامرون واقعا  می‌خواهد چنین کاری را  انجام بدهد. جیمز کامرون به تازگی در مصاحبه‌ای با کلایدر از سختی‌های موشن کپچر زیر آب پرده برداشته:

« داریم انجامش می‌دهیم. تا به حال چنین کاری انجام نشده و بسیار کار سختی است زیرا سیستم موشن کپچر ما، مثل بقیه‌ی سیستم‌های موشن کپچر دارای بنیاد اوپتیکال هستند. به این معنا که از نشانک‌هایی استفاده می‌کنند که توسط صدها دوربین ثبت شده است. مشکل فیلمبرداری زیر آب خود بخش زیر آب نیست بلکه فاصله‌ی بین سطح آب و هوا است که آینه‌ی متحرکی را ایجاد می‌کند. آینه‌ی متحرک تمام نقاط و نشانک‌ها را منعکس می‌کند و نشانک‌های کاذب ایجاد می‌کند. مثل این است که هواپیما جنگنده‌ای از رادار گریز استفاده کند، رادار را گیج کند تا موشک بهش اصابت نکند. چنین کاری هزاران هدف کاذب ایجاد می‌کند و ما مجبور بودیم راه حلی برایش پیدا کنیم و این کار را هم انجام دادیم. عملا هر زمانی که شما آب را به مشکلت اضافه می‌کنی مشکلت ده برابر سخت‌تر می‌شود. نزدیک به یک سال و نیم طول کشید تا فهمیدیم چطور می‌خواهیم مشکل را حل کنیم. ما تست‌های بسیاری انجام دادیم و سه شنبه‌ی پیش( ۱۴ نوامبر) به موفقیت رسیدیم. یک صحنه کامل را زیر آب با بازیگران جوانمان گرفتیم. شش نوجوان و یک کودک هفت ساله. نزدیک شش ماه آموزششان داده‌ایم. همه در بین دو تا چهار قیقه می‌توانند نفسشان را زیر آب نگه دارند و به خوبی بازی کنند. در کل واکنش‌های خیلی خوبی گرفته‌ایم. کاراکتر‌ها به خوبی حرکت می‌کنند و حرکات صورت بسیار خوب است. عملا کد توانستیم کد را بکشنیم.»

 بودجه‌ی چهار فیلم طبق حدس و گمان‌ها از یک میلیارد دلار خواهد گذشت. کمپانی فاکس اولین «آواتار» تازه را در دسامبر ۲۰۲۰ و فیلم بعدی را سال بعد نمایش خواهد داد. دو فیلم انتهایی هم در دسامبر ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵ نمایش داده خواهد شد.

تاریخ نمایش چهار «آواتار» بعدی آن‌قدر تاخیر خورده‌ که حسابش از دست همه در رفته‌است. «آواتار»از آن فیلم‌هایی است که نقد‌ها نشان می‌دهد همه از آن خوششان آمده اما هیچ کس درباره ‌اش حرفی نمی‌زند. این چنین ادامه دادن «آواتار» حتی به نظر دو آتیشه ترین طرفدار‌های سیاره پاندورا هم کمی افراطی به نظر می‌رسد. خود کامرون درباره چهار فیلم دنباله‌اش گفته که هر کدام به تنهایی فیلمی مستقل‌است اما با هم قرار است جهان خیالی حماسه آواتار را شکل دهد. 
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
استیل رگال_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر