جیمز کامرون و یک تجربه دیوانه‌وار دیگر
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۳۵۷۵۱
۰۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۷
۱۰۷۷۵
تولید چهار ادامه‌ی فیلم «آواتار» آغاز شده و جیمز کامرون در عملی بی‌سابقه چهار فیلم را باهم تولید خواهد کرد. پیش از جیمز کامرون، پیتر جسکون سه فیلم «ارباب حلقه‌ها» را با هم ساخته و این کار کامرون یک رکورد به حساب می‌آید.
دنیای تصویر: تولید چهار ادامه‌ی فیلم «آواتار» آغاز شده و جیمز کامرون در عملی بی‌سابقه چهار فیلم را باهم تولید خواهد کرد. پیش از جیمز کامرون، پیتر جسکون سه فیلم «ارباب حلقه‌ها» را با هم ساخته و این کار کامرون یک رکورد به حساب می‌آید.

جیمز کامرون سال‌ها است درباره‌ی به تصویر کشیدن دنیای زیر آب پاندورا صحبت می‌کند و کم کمتر کسی حرفش را باور می‌کرد که بتواند با استفاده از موشن کپچر در زیر آب فیلمبرداری کند. اما زمانی که بالاخره خبر شروع فیلمبرداری «آواتار»های تازه در پاییز امسال منتشر شد همه قانع شدند که کامرون واقعا  می‌خواهد چنین کاری را  انجام بدهد. جیمز کامرون به تازگی در مصاحبه‌ای با کلایدر از سختی‌های موشن کپچر زیر آب پرده برداشته:

« داریم انجامش می‌دهیم. تا به حال چنین کاری انجام نشده و بسیار کار سختی است زیرا سیستم موشن کپچر ما، مثل بقیه‌ی سیستم‌های موشن کپچر دارای بنیاد اوپتیکال هستند. به این معنا که از نشانک‌هایی استفاده می‌کنند که توسط صدها دوربین ثبت شده است. مشکل فیلمبرداری زیر آب خود بخش زیر آب نیست بلکه فاصله‌ی بین سطح آب و هوا است که آینه‌ی متحرکی را ایجاد می‌کند. آینه‌ی متحرک تمام نقاط و نشانک‌ها را منعکس می‌کند و نشانک‌های کاذب ایجاد می‌کند. مثل این است که هواپیما جنگنده‌ای از رادار گریز استفاده کند، رادار را گیج کند تا موشک بهش اصابت نکند. چنین کاری هزاران هدف کاذب ایجاد می‌کند و ما مجبور بودیم راه حلی برایش پیدا کنیم و این کار را هم انجام دادیم. عملا هر زمانی که شما آب را به مشکلت اضافه می‌کنی مشکلت ده برابر سخت‌تر می‌شود. نزدیک به یک سال و نیم طول کشید تا فهمیدیم چطور می‌خواهیم مشکل را حل کنیم. ما تست‌های بسیاری انجام دادیم و سه شنبه‌ی پیش( ۱۴ نوامبر) به موفقیت رسیدیم. یک صحنه کامل را زیر آب با بازیگران جوانمان گرفتیم. شش نوجوان و یک کودک هفت ساله. نزدیک شش ماه آموزششان داده‌ایم. همه در بین دو تا چهار قیقه می‌توانند نفسشان را زیر آب نگه دارند و به خوبی بازی کنند. در کل واکنش‌های خیلی خوبی گرفته‌ایم. کاراکتر‌ها به خوبی حرکت می‌کنند و حرکات صورت بسیار خوب است. عملا کد توانستیم کد را بکشنیم.»

 بودجه‌ی چهار فیلم طبق حدس و گمان‌ها از یک میلیارد دلار خواهد گذشت. کمپانی فاکس اولین «آواتار» تازه را در دسامبر ۲۰۲۰ و فیلم بعدی را سال بعد نمایش خواهد داد. دو فیلم انتهایی هم در دسامبر ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵ نمایش داده خواهد شد.

تاریخ نمایش چهار «آواتار» بعدی آن‌قدر تاخیر خورده‌ که حسابش از دست همه در رفته‌است. «آواتار»از آن فیلم‌هایی است که نقد‌ها نشان می‌دهد همه از آن خوششان آمده اما هیچ کس درباره ‌اش حرفی نمی‌زند. این چنین ادامه دادن «آواتار» حتی به نظر دو آتیشه ترین طرفدار‌های سیاره پاندورا هم کمی افراطی به نظر می‌رسد. خود کامرون درباره چهار فیلم دنباله‌اش گفته که هر کدام به تنهایی فیلمی مستقل‌است اما با هم قرار است جهان خیالی حماسه آواتار را شکل دهد. 
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان