فروش نان با قیمت‌های جدید فعلا تخلف است
۶۳۷۹۲۰
۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۱
۴۵۲۸
نایب رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه هنوز تصمیم جدید درباره نان به ما ارائه نشده است گفت: تمام نانواهای کشور باید به مصوبات قبلی تمکین کنند و نان را به قیمت قبلی به فروش برسانند تا ستاد تنظیم بازار وضعیت نان را تعیین تکلیف کند.
خبرگزاری تسنیم: نایب رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه هنوز تصمیم جدید درباره نان به ما ارائه نشده است گفت: تمام نانواهای کشور باید به مصوبات قبلی تمکین کنند و نان را به قیمت قبلی به فروش برسانند تا ستاد تنظیم بازار وضعیت نان را تعیین تکلیف کند.

ابراهیم درستی، اظهار کرد: براساس اطلاعات ما هنوز تصمیم جدیدی درباره نان گرفته نشده است.

وی افزود: باید مسائل نانوایان را به صورتی مدیریت کنیم که 85 هزار واحد نانوایی که با مسائل افزایش دستمزد، هزینه‌های تولید، بیمه و شهرداری روبرو هستند در حق آنها اجحاف صورت نگیرد.

نایب رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه نانوایان کشور 3 سال است که قیمت‌های خود را افزایش نداده‌اند، ادامه داد: با این وجود ما با موضوع کاهش وزن چانه همزمان با افزایش قیمت موافق نیستیم.

درستی تصریح کرد: وقتی که قرار بود به ازای هر سال عدم افزایش قیمت نان، 5 درصد به قیمت آن اضافه شود و مجموعا با  15 درصد افزایش قیمت به فروش برسد، نباید به وزن چانه آن دست می‌زدند.

وی گفت: ما نمی‌توانیم به مردم بگوییم که هم نان را گران می‌کنیم و هم وزن چانه را کاهش می‌دهیم. نان مانند شلوار نیست که بخواهیم پاچه‌های آن را کوتاه کنیم.

نایب رئیس اتاق اصناف ایران گفت: قبل از اینکه ستاد تظنیم بازار بخواهد مصوبه‌ای برای اصناف ارائه دهد باید آن را کارشناسی بیشتر یکنند و به جای اینکه از یک نفر یا یک اتحادیه نظرسنجی کنند بهتر است که این ستاد تنظیم برای اخذ مشورت،  به یک فرد متکی نباشد تا مجبور نباشیم مصوبه‌ای که داده ایم پس بگیرم.

درستی گفت: تمام نانواهای کشور باید به مصوبات قبلی تمکین کنند و نان را به قیمت قبلی به فروش برسانند تا ستاد تنظیم بازار وضعیت نان را تعیین تکلیف کند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:34 - 1396/09/07
ما مسیول جا یگاه نانوایان نیستیم مگر قبض خانه ما را ووام بانکی را به مرد م میخشن مگه کم بها حساب کنید جایی که دارن کار میکنن از اوقاف خیران وسمینار برگزار نکتید بدید به نانوا وسوپر مارکت در سوپر مارکت هم که میرویم باید قیمت مشخص باشه وگرنه همینجوری سرمردم دارن کلاه میزارین فقط به مردم وقبضهای خانگی مردم کاری نداشته باشید اینم که گفتم موضوعاتی بود که دیروز در کانال تلگرام تهران فوری نوشته بود پیگیری کنید بگید که به خبرنگار دست از قبض مردم بردارین
Iran, Islamic Republic of
16:59 - 1396/09/07
اتباع خارجی افغانی که ملیون ملیون پرشدن چراباپول سوبسیدمامفتی وای شغل بهداشت ....‌‌‌چرابایداستفادکنن بودجه تون مگه زیادی کردشورش درآوردن دردیزی بازحیاگربه کجاس حدود۱۵تا۲۰ملیون هزینه هنگفت ویکی میده توجیح
پاسخ ها
مصطفی اکبری
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷
سلام یه کاری بکنین به این قشر نانوا در حقش ضایه نشه بله نانوا هم توی همین مردم زندگی می کنه هرسال همه چی می ره بالا حقوق همه سال ب سال میره بالا تبرم همین طور چهار سال قیمت نان همینه
احمداکبری
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷
سلام خدا رو خوش نمیاد ب نانوا جمعات زور بگین اگه راست می گین یه نگاه ب کالاها ی دیگری یه نگاه بندازین بعد متوجه می شین نان بعدازچهار سال این همه سرصدا نداره
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1396/09/07
ساعت خواب ! الان 3 روز است درشهرهای شمالی نان رابه قیمت جدید میفروشند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج