وودی آلن در ریودژانیرو
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
استخدام_1
استخدام_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
استخدام_4
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۳۸۱۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۳
۳۹۸۶
شهردار شهر ریو د ژانیرو تاکید کرد در صورتی که وودی آلن بپذیرد فیلم بعدی اش را در این شهر فیلمبرداری کند، هزینه های پروژه بعدی او را تامین می کند.
خبرگزاری مهر: شهردار شهر ریو دژانیرو تاکید کرد در صورتی که وودی آلن بپذیرد فیلم بعدی اش را در این شهر فیلمبرداری کند، هزینه های پروژه بعدی او را تامین می کند.

 با پیشنهاد ادواردو پائس شهردار ریو د ژانیرو این شهر نیز به فهرست شهرهایی که مایل هستند موضوع فیلم بعدی وودی آلن باشند اضافه شد.

پائس در گفتگو با روزنامه او گلوبو تاکید کرد که حاضر است هزینه همه چیز شامل تمامی هزینه‌های تولید فیلم بعدی وودی آلن را در صورت انتخاب شهر ریو د ژانیرو از سوی این کارگردان مطرح بر عهده بگیرد.

او گفت: واقعا می خواهم او به اینجا بیاید و هر کاری هم برای تحقق این امر انجام می‌دهم. من با خواهر او هم صحبت کرده‌ام. برای او توسط کالاتراوا (یک آرشیتکت شناخته شده) که همسایه او در نیویورک است یک بلیت هواپیما فرستاده ام و حاضرم هزینه همه چیز را بپردازم تا وودی آلن فیلمبرداری فیلم بعدی‌اش را در ریو انجام دهد.شهردار ریو همچنین گفت انتظار دارد هنرمندان و تهیه‌کنندگان داخلی برای پرداخت میلیون ها دلار به وودی آلن به وی اعتراض کنند اما تاکید کرد: اما من حاضرم 100 درصد هزینه های او را بپردازم.

شهر ریو د ژانیرو و "ریو فیلم" که از سرمایه‌گذاران صنعت سینما است سال هاست تلاش می کنند تا توجه وودی آلن را به شهرشان جلب کنند و این پیشنهاد حتی پیش از زمانی که این فیلمساز شروع به ساخت فیلم در شهرهای اروپا کند از سوی آنها مطرح شده بود.

در سال 2010 "ریو فیلم" اعلام کرده بود در حال مذاکره با وودی آلن است و موفقیت هایی در این زمینه کسب کرده و حتی در سال 2011 فیلمبردای فیلم بعدی آلن در این شهر شروع خواهد شد. اما این ادعا بعدا توسط آلن در لندن انکار شد و این پروژه هرگز به مرحله تولید نرسید. در سال 2009 نیز این پیشنهاد به مبلغ 17 میلیون دلار در سفری که خواهر وودی آلن به شهر ریو داشت، به وی اعلام شد.

وودی آلن در چند سال اخیر فیلم‌هایش را در کشورهای دیگر فیلمبرداری کرده و هر بار یک شهر سوژه آثار او بوده است. ابتدا در سال 2005 "امتیاز نهایی" در لندن ساخته شد و بعد در سال 2008 "ویکی کریستینا بارسلونا" در شهر بارسلون اسپانیا فیلمبرداری شد. "تقدیم به رم با عشق" هم در سال 2012 در رم ساخته شد.

جدیدترین فیلم او نیز با بازی کالین فرث و اما استون که یک کمدی جدید است قرار است در جنوب فرانسه فیلمبرداری شود. او در سال 2011 نیز "نیمه شب در پاریس" را در فرانسه فیلمبرداری کرد.

"یاسمن آبی" آخرین فیلم وودی آلن که اکنون در حال اکران است و توجه منتقدان را به خود جلب کرده و بازی کیت بلانشت در کنار آلک بالدوین با اقبال زیادی روبه رو شده در سانفرانسیسکو فیلمبرداری شد.

وودی آلن متولد اول دسامبر 1935، کمدین، بازیگر، کارگردان، نویسنده و موسیقیدان آمریکایی است. وی برنده چهار اسکار شامل یک اسکار بهترین کارگردانی و سه اسکار بهترین فیلمنامه غیراقتباسی شده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی2
تاپ لپتاپ_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر