وزارت خارجه همچنان پیگیر قتل «بیژن قیصر» است
۶۳۹۲۶۰
۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
۶۵۲۵
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: از طریق کانال های مختلف و نیز سفارت سوییس در تهران موضوع قتل جوان ایرانی در آمریکا در حال پیگیری موضوع هستیم و خواستار توضیح در این باره هستیم.
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: از طریق کانال های مختلف و نیز سفارت سوییس در تهران موضوع قتل جوان ایرانی در آمریکا در حال پیگیری موضوع هستیم و خواستار توضیح در این باره هستیم.

 بهرام قاسمی در جمع خبرنگاران در حاشیه هفتمین سالکرد شهادت دکتر مجید شهریاری از شهدای هسته ای افزود: ما از کانال‌های موجود و ممکن مساله را پیگیری کردیم. با توجه به قتل مشکوک و شلیک غیر متعارف پلیس آمریکا با تمام توان این مساله را در دست بررسی داریم و به محض اینکه به اطلاعات دقیق برسیم اطلاع رسانی خواهیم کرد.

به نوشته روزنامه واشنگتن پست، بیژن قیصر 25 ساله شهروند آمریکایی تبعه ایران دوشنبه شب پس از گذشت 10 روز از حادثه شلیک گلوله پلیس به خودروی وی که به مجروح شدن وی از ناحیه سر منجر شده بود، جان خود را از دست داد.

خانواده وی با انتشار بیانیه‌ای در روزنامه واشنگتن پست اعلام کردند که بیژن قیصر هدف سه گلوله پلیس از ناحیه سر قرار گرفته بود و هنگام وقوع این حادثه مسلح نبوده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج