قمه‌ کشیِ دسته‌ جمعی به خاطر ضبط ماشین
۶۴۰۲۲۴
۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۰
۲۰۵۵۰
ظهر هشتم آذر‌ماه به قاضی مرادی، بازپرس ویژه قتل تهران خبر رسید که جوانی به نام سامان با ضربات چاقو به قتل رسیده است. تحقیقات در این خصوص آغاز و مشخص شد که قربانی از شب قبل(هفتم آذرماه) در بیمارستان الغدیر بستری بوده اما با وجود تلاش پزشکان جانش را از دست داده بود.
روزنامه همشهری نوشت: ظهر هشتم آذر‌ماه به قاضی مرادی، بازپرس ویژه قتل تهران خبر رسید که جوانی به نام سامان با ضربات چاقو به قتل رسیده است. تحقیقات در این خصوص آغاز و مشخص شد که قربانی از شب قبل(هفتم آذرماه) در بیمارستان الغدیر بستری بوده اما با وجود تلاش پزشکان جانش را از دست داده بود.

بررسي‌ها حكايت از اين داشت كه او در جريان يك درگيري دسته‌جمعي به قتل رسيده و به جز او چند نفر ديگر هم زخمي شده و در بيمارستان بستري هستند. مأموران پليس و قاضي جنايي براي كشف حقيقت راهي محل درگيري شدند. تحقيقات نشان مي‌داد كه دعوا مقابل يك مغازه صوتي و تصويري در شرق تهران رخ داده است.

صاحب مغازه مردي به نام محمد بود كه با چند نفر از دوستانش با سامان(مقتول) و دوستان وي درگير شده بود. كارآگاهان در تحقيقات ميداني پي بردند كه شب حادثه سامان براي خريد ضبط ماشين به مغازه محمد رفته اما بر سر قيمت ضبط درگير شده بودند. پس از آن سامان از مغازه خارج شده و پيش دوستانش رفته بود.

او در جمع دوستانش گفته بود كه محمد گرانفروش است و قيمت ضبط را خيلي گران‌تر از مغازه‌هاي ديگر گفته است. علاوه بر اين گفته بود كه محمد با لحن تندي با او صحبت كرده است. پس از آن نيز با دوستانش به مغازه محمد رفته و داد و فرياد راه انداخته بودند. اين اما پايان ماجرا نبود چرا كه محمد با ديدن آنها، دوستانش را كه در نزديكي مغازه بودند، خبر كرده و 2گروه با چاقو و قمه به جان يكديگر افتاده بودند.

در اين ميان سامان و برادر محمد با ضربات چاقو زخمي شده و علاوه بر آنها چند نفر از رهگذران كه از آن خيابان عبور مي‌كردند نيز با ضربات چاقو مجروح شده كه به بيمارستان منتقل شده بودند. بررسي‌هاي مأموران مشخص كرد كه در جريان اين نزاع دسته‌جمعي به چند خودرو كه در آن خيابان پارك بود نيز ‌خسارت وارد شده بود.

با اين اطلاعات 5نفر از افرادي كه در درگيري حضور داشتند، دستگير شدند و قاضي جنايي دستور بازبيني تصاوير دوربين‌هاي مداربسته را صادر كرد تا مشخص شود كه سامان(مقتول) با ضربه چاقوي چه‌كسي جانش را از دست داده است. از سوي ديگر تحقيق از شاهدان و افرادي كه مجروح شده‌اند ادامه دارد تا قاتل اصلي شناسايي شود.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:27 - 1396/09/12
حالا مگه چقد گرون تر ضبط ماشین بهت داده بود؛ ارزش آدم کشی و دعوا را داشت. حالا با هزارتا ضبط ماشین هم نمی تونی رضایت بگیری!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۳
به قیمت جونش شد علی جان مرده اونی که از گرونی ضبط شکایت داشت و لازم نداره رضایت بگیره
رستگار
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۳
مشتریه کشته شده
Iran, Islamic Republic of
11:24 - 1396/09/12
اگر پلیس هر منطقه با شدت برخورد کنند هیچ اراذلی جرات قمه کشی ندارد الان اکثر این جوانهای بیکار به کمرشان قمه بستن!
Iran, Islamic Republic of
11:41 - 1396/09/12
عجب!! چقدر اینها با فهم و شعور و عاقل هستن ماشالا یه وقت چشم نخورن
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1396/09/12
قاتل را عدام وکلیه قمه کشها را دستشان را قطع کنید
Iran, Islamic Republic of
18:28 - 1396/09/12
سامان مرد .... مگه زمان بربریت هست که یک عده دیر را با چاقو قمه جمکنه بیاره حقش بود
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1396/09/12
خدابیامرزدش ولی آتش این فاجعه را خودش زد، چقد بعضیها بیشعور و بی فرهنگ هستن، خوب مردک دیوانه برو از جایی دیگه خرید کن و فتنه بپا نکن
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1396/09/13
هردوگروه به هم میومدن یک گروه چاقو یک گروه قمه ..همش برای مردن خوبن
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1396/09/15
این همه فساد،گناه،حق خوری،بی عدالتی،اختلاس
باید هم هر روز تو یه استان زلزله بیاد،ما مردم ایران فکر میکنیم خداوند بهشت رو برای ما ساخته
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1397/10/14
مردم جونشون به لبشون رسیده از گرونی اگر دولت گرانفروشان را جریمه و کنترل کند لازم مردم جانشان را برای کنترل قیمتها بگذارند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج