۶۴۰۷۲
۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۹
۵۶۶۴
سه شنبه، ساندرو روسل رئیس باشگاه بارسلونا با آندونی زوبیارتا، مدیر ورزشی این تیم و خاویر فائوس یکی دیگر از مدیران باشگاه کاتالان جلسه ای تشکیل داده و در آن به بررسی احتمال خرید ایکر کاسیاس پرداخته اند.

برترین مجله اینترنتی ایران

روزنامه تماشا: برنامه «تیکی تاکا» که سحرگاه چهارشنبه از کانال تلویزیونی انرژی پخش شد، حکایت از آن داشت که در روز سه شنبه، ساندرو روسل رئیس باشگاه بارسلونا با آندونی زوبیارتا، مدیر ورزشی این تیم و خاویر فائوس یکی دیگر از مدیران باشگاه کاتالان جلسه ای تشکیل داده و در آن به بررسی احتمال خرید ایکر کاسیاس پرداخته اند.

در اولین دیدار این فصل رئال مادرید در این فصل لالیگا در بازی با بتیس، کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی رئال کاسیاس را روی نیمکت ذخیره ها قرار داد و دیگو لوپز را در درون دروازه گذاشت تا گمانه زنی ها در مورد جدایی احتمالی کاسیاس از رئال افزایش یابد. اینطور به نظر می رسد که او از شرایطش در این تیم راضی نیست و ممکن است این باشگاه را ترک کند.

کاسیاس کاتالان می شود

در این میان، رئیس بارسلونا، مدیر ورزشی این تیم و نیاب رئیس اقتصادی بارسلونا با تشکیل جلسه ای در روز سه شنبه، برای متقاعد کردن کاسیاس که قراردادش با رئال در سال 2017 به پایان می رسد برنامه هایی چیده اند تا به این ترتیب او را برای انتقال به بارسلونا راضی کنند.

طبق گزارش روزنامه «ال موندو دپورتیوو»، در برنامه تیکی تاکا به این نکته اشاره شد که به این ترتیب بارسایی ها یک ضربه کاری به رئال وارد خواهند کرد و به نحوی انتقام انتقال فیگو از بارسا به رئال را خواهند گرفت.

از سوی دیگر ممکن است این داستان با انتقال والدس به رئال مادرید دنبال شود چرا که والدس بارها و بارها اعلام کرده که این فصل، آخرین فصل حضورش در بارساست و هرگز هم از مقصد بعدی اش صحبتی به میان نیاورده است.

شوستر: رفتن کاسیاس قابل درک است


برند شوستر، سرمربی سابق رئال مادرید که سابقه بازی در این تیم را هم دارد در پاسخ به سوال روزنامه اسپانیایی «مارکا» درباره آینده ایکر کاسیاس گفت: «اگر ایکر بخواهد از رئال برود، او را درک می کنم. هر چند نباید فراموش کرد که او سمبل رئال است. تصور کردن رائول در یک باشگاه دیگر غیرممکن بود. در مورد ایکر هم همینطور است اما امسال، سال جام جهانی است و او نمی تواند کل فصل را روی نیمکت بنشیند.

 او باید بازی کند باید به یاد داشته باشیم که ایکر ابتدا به خاطر مصدومیت از ترکیب تیم کنار رفت و سرمربی جانشینی برای او پیدا کرد. به خاطر مصدومیت، بازیکن این حق را دارد که به تیم برگردد. دیگو لوپز برای رئال خوب کار کرده و تیم به او نیاز دارد. دروازه بان رئال بودن خیلی دشوار است و ایکر همان دروازه بان قبل است. بازیکنی به خوبی او نمی تواند در چنین شرایطی باشد. این مشکلی است که باشگاه رئال باید چاره مناسبی برایش پیدا کند.»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج