سوژه‌ترین سلبریتی‌های دنیای اینترنت
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۶۴۳۲۴۶
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
۱۶۳۵۲
جنجال آفرینی در اینترنت دیگر به امری عادی تبدیل شده و هر روز ویدیویی خبرساز از یک سلبریتی مشهور در فضای مجازی پخش می شود که بازار بحث های اینترنتی را داغ می کند.
برترین ها - ترجمه از حسین علی پناهی: جنجال آفرینی در اینترنت دیگر به امری عادی تبدیل شده و هر روز ویدیویی خبرساز از یک سلبریتی مشهور در فضای مجازی پخش می شود که بازار بحث های اینترنتی را داغ می کند. بدین ترتیب هرگاه که به فضای مجازی مراجعه کنید با حجم زیادی از اخبار جدید در مورد خبرسازی ها، روابط غیراخلاقی، رسوایی ها و به طور کل دسته گل هایی که سلبریتی ها به هر نحوی به آب می دهند آشنا خواهید شد. در ادامه این مطلب می خواهیم سلبریتی هایی که در سال 2017 به هر نحوی خبرساز شدند را به همراه جزییاتی از داستان خبرسازشان به شما معرفی کنیم.
 
1- دونالد ترامپ
 
 سلبریتی های جنجال آفرین اینترنت در سال 2017

در مورد دونالد ترامپ باید گفت که وی هر وقت پیامی توئیتری مخابره می کند اینترنت پر از جنجال می شود. اما وی هیچگاه به اندازه اولین دیدار رسمی خارجی خود که از عربستان سعودی دیدن کرد و با یک گوی درخشان مواجه گردید در اینترنت خبرساز نشد. بسیاری نگاه خیره دونالد ترامپ به این گوی درخشان را با فیلم «ارباب حلقه ها» و مجموعه فیلم های «هری پاتر» مقایسه کرده و کاریکاتورها و عکس های فتوشاپ شده بسیاری در سراسر اینترنت پخش شد.
 


2- پیپا میدلتون
 
 سلبریتی های جنجال آفرین اینترنت در سال 2017

اگر چه او مانند خواهرش با خانواده سلطنتی بریتانیا وصلت نکرده است اما عروسی پیپا میدلتون از پوشش رسانه ای و سر و صدای اینترنتی که معمولاً مربوط به جشن های خانواده سلطنتی است برخوردار شد. در این مراسم، پیپا یک لباس عروس بسیار گران قیمت از گیلز دیکون را با گوشواره هاییکه در مراسم عروسی کیت و شاهزاده ویلیام در سال 2011 پوشیده بود ست کرد.
 
خواهرزاده های معروف او، پرنسس شارلوت و شاهزاده جورج در نقش همراهان او در این مراسم فوق العاده بودند و شاهزاده هری نیز در این مراسم حضور کوتاهی داشت اما بلافاصله پس از اتمام مراسم نزد نامزد کنونی اش، مگان مارکل شتافت که در محل حاضر شده بود و این موضوع نیز خود خبرساز شد.
 


3- کندال جنر
 
 سلبریتی های جنجال آفرین اینترنت در سال 2017

معلوم نیست که کمپانی پپسی از ساخت ویدیویی تبلیغاتی که کندال جنر در آن ایفای نقش می کرد چه هدفی داشته است که دارای صحنه هایی بی ربط از اعتراض و تظاهرات در ترکیب با دیگر صحنه های مربوط به فعالیت حرفه ای کندال جنر در حوزه مد و فشن بود. کمپانی پپسی بعدها به خاطر این ویدیو تبلیغاتی عذرخواهی کرده و پخش این ویدیو تبلیغاتی را در اوایل آوریل سال 2017 متوقف کرد.
 
وی در برنامه ریالیتی شو «همراه با خانواده کارداشیان» در صحبت با خواهرش کیم کارداشیان اعتراف کرد که از این ویدیو دل خوشی نداشته و پخش آن تاثیر ناخوشایندی در حرفه او داشته است. در ضمن این ریالیتی شود برای سال 2020 نیز تمدید شده و بین 100 تا 150 میلیون دلار برای خانواده کارداشیان ها درآمد خواهد داشت.
 


4- کیتی گریفین
 
 سلبریتی های جنجال آفرین اینترنت در سال 2017

سخت است تصور کنیم که کیتی گریفین نمی توانست عواقب عکس احمقانه ای که با تایلر شیلدز معروف گرفته بود را پیش بینی کند. در این عکس وی نیم تنه خونین و بدون سر دونالد ترامپ را در دست دارد. در حالی که برخی از سلبریتی ها به حمایت از او پرداختند اما در دنیای اینترنت، اکثریت دیدگاه ها مخالف این کار بود. سی ان ان که برای نزدیک به یک دهه گریفین را به عنوان مجری در اختیار گرفته بود قرارداد خود را با وی فسخ کرد. وی حتی قرارداد اسپانسری با اسکواتی پاتی را نیز از دست داده و دوستی شا با اندرسون کوپر نیز به اتمام رسید.
 
حتی دونالد ترامپ نیز در حساب توئیتری خود به این موضوع واکنش نشان داد و چنین نوشت:" کیتی گریفین باید شرمنده باشد. فرزندان من، بخصوص پسر 11 ساله ام، بارون،ضربه شدیدی از این موضوع خورده اند. روانی!". گریفین در یک کنفرانس خبری و در حالی که اشک می ریخت از این کار عذرخواهی کرد و گفت:" فکر نمی کنم که پس از این شغلی داشته باشم. بگذارید صادق باشم، ترامپ مرا خرد کرد". وی بعدها گفت که در نتیجه تهدید طرفداران ترامپ تمامی برنامه هایش را لغو کرده و همه چیزش را از دست داده است.
 


5- وارن بیتی و فایه دانوی
 
 سلبریتی های جنجال آفرین اینترنت در سال 2017

در مراسم اسکار هشتاد و نهم اشتباه خواندن نام برنده بهترین فیلم سال مراسم اسکار خبرساز شد. در واقع این اشتباه زمانی صورت گرفت که پاکت حاوی اسم فیلم برنده به اشتباه در اختیار وارن بیتی قرار گرفته و او نیز پاکت را در اختیار دانوی قرار داد که برنده را اعلام کند.در واقع اشتباهاً پاکت مربوط به بخش بهترین بازیگر زن را دریافت کرده بود که روی آن نام فیلم «لا لا لند» نوشته شده بود و بدین ترتیب برای مدت کوتاهی، فیلم «مهتاب» عنوان بهترین فیلم سال را از دست داد. ویدیو مربوط به این اشتباه در اینترنت خبرساز شد هر چند به سرعت آن ها متوجه اشتباه خود شده و فیلم «مهتاب» جایزه خود را دریافت کرد.
 


6- ویونا رایدر
 
 سلبریتی های جنجال آفرین اینترنت در سال 2017

وقتی که بازیگران سریال «چیزهای عجیب تر» جایزه بهترین ایفای نقش در بخش سریال های تلویزیونی مراسم اسکرین اکتورز گیلد اواردز را دریافت کردند، سخنرانی احساسی دیوید هاربر به جای دوستانش در اینترنت پیچید. اما جالب تر از ان واکنش ویونا رایدر بود که کنار او ایستاده و مانند موجودی فضایی که همین حالا از دنیایی دیگر آمده بود به او نگاه می کرد. هاربر بعدها از رایدر دفاع کرده و اعلام نمود که رایدر صدای او را نمی شنیده است.
 


7- ملانیا ترامپ
 
 سلبریتی های جنجال آفرین اینترنت در سال 2017

ملانیا ترامپ نیز در مراسم تحلیف شوهرش ژستی گرفته بود که در اینترنت جنجال آفرین شد. علاوه بر این دونالد ترامپ هنگام ورود به کاخ سفید منتظر خارج شدن همسرش از خودرو نماند و رقص این دو نیز در ابتدای مراسم بسیار مضحک بود. اما مهم ترین صحنه مربوط به زمانی بود که چهره ی خندان ملانیا به سرعت به یک دهن کجی تبدیل شد و آن هم زمانی بود که دونالد ترامپ هنگام سخنرانی فرانکلین گراهام ناگهان روی خود را از او برگرداند. این موضوع غوغایی در توئیتر بپا کرد.
 


8- ماریا کری
 
 سلبریتی های جنجال آفرین اینترنت در سال 2017

ماریا کری در سال 2016 در مراسمی که برای سال نو برگزار می شد اجرایی فاجعه بار داشت که داستان های مربوط به آن به سال 2017 نیز کشیده شد تا جایی که باعث درگیری بسیار زشتی بین کری و کمپانی دیک کلارک پروداکشنز شد و هر یک دیگری را در افتضاحات برنامه های کری مقصر می دانستند. کری تا فوریه سال 2017 در این مورد سکوت کرد اما در نهایت در مصاحبه ای چنین گفت:" این موضوع خارج از کنترل من بود و اگر اوضاع تا این حد بهم ریخته نبود من می توانستم کاری بکنم.
 
حتی برخی از رقصنده ها برنامه را متوقف کرده و به من کمک کردند که از صحنه خارج شوم. بسیار متاسفم. یک خرابکاری بزرگ بود و من همه را مقصر می دانم و خودم را نیز سرزنش می کنم که چرا بعد از توقف آن جا را ترک نکردم".
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کالابرد_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
کالابرد_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
چوب و هنر _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر