چراغ سبز وزیر به کی روش برای رفع مشکلات
۶۴۵۲۶۳
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۵
۳۶۰۵ 
وزیر ورزش و جوانان حمایت قاطعانه ای از تیم ملی انجام داد و به کارلوس کی روش اطمینان خاطر داد که این تیم تا جام جهانی مشکلات مالی نداشته باشد.
ورزش سه: روز گذشته جلسه ستاد ملی هماهنگی و پشتیبانی از تیم ملی فوتبال در جام جهانی با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش برگزار شد که دراین جلسه اعضا رای به حمایت کامل از شاگردان کارلوس کی روش دادند.

سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در ابتدای این جلسه با اشاره به گروه ایران در جام جهانی روسیه گفت: قرعه دشواری داریم ولی تیم ملی بسیار با انگیزه ای داریم، کادر مربیگری و فنی توانمندی هدایت تیم ملی را بر عهده دارد و مجموعه مدیران فدراسیون کاملا در خدمت تیم ملی هستند و دولت و وزارت ورزش و جوانان هم تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا تیم ملی ایران بدون دغدغه در عرصه بزرگ و معتبر جام جهانی حاضر شود.

وی ادامه داد: حضور ایران در جمع کشورهای حاضر در میدان بزرگ و معتبر جام جهانی بسیار مهم است و تیم ملی، پشتیبانی کامل دولت، وزارت ورزش و جوانان را به همراه دارد و هدف ما کسب افتخار و حضور مقتدرانه و افزایش غرور ملی و شادی جوانان و مردم است.

وزیر ورزش گفت: تیم ملی با خاطری آسوده  فقط به فکر بازی های تدارکاتی و نتایج خوب در مرحله نهایی جام جهانی باشند ما بهترین، کاملترین و مجهزترین کمپ را در روسیه برای تیم ملی در نظر گرفته ایم و این کمپی بود که قرار بود در اختیار تیم ملی فوتبال ایتالیا باشد

سلطانی فر افزود: جوانان بسیار با انگیزه ای داریم و مرد روزهای سخت و دشوار هستند و با حمایتی که دولت، وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و مردم از تیم ملی کشور دارند امیدوارم تیم ملی نتیجه ای مناسب و شایسته شان فوتبال ایران در جمع بزرگان فوتبال جهان بدست آورد.

وزیر ورزش و جوانان درباره بودجه مورد نیاز برای اردوهای مختلف و دیدارهای تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران گفت: تمام هزینه های مورد نیاز با هماهنگی بین وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال تامین و پرداخت می شود و به خصوص کمپ ایران در روسیه یکی از بهترین و کاملترین کمپ های ورزشی جهان است که تمام مسایل مالی آن آماده شده و در اختیار تیم ملی است.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
United States
10:41 - 1396/09/22
همه چی در حد حرف
بیشتر از اون پیش نمیره مثل چرت و پرت هایی که تا حالا گفتن و عمل نکردن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج